Aplikace Twitter začíná zavádět hlasové soukromé zprávy

Twitter hlasové zprávy

Twitter bude další sociální síti či komunikačním nástrojem, který zavádí hlasové zprávy v soukromých konverzacích. Podobně jako na Messengeru či ve WhatsAppu tak uživatelé nutně nemusí předávat své myšlenky jen v běžné textové podobě. Funkce je momentálně dostupná jen v mobilní aplikaci, nicméně má časem zamířit i do počítačových prohlížečů. Twitter teď novinku testuje na území Indie, Brazílie a Japonska.

Nahrávání a odesílání audio zpráv bude velmi jednoduché. Vedle textového pole se nově objeví ikonka se symbolem zvukové vlny. Po kliknutí na ni se spustí nahrávání, které doprovází také odpočet zbývajícího času.

Twitter
Twitter

Maximální délka je momentálně nastavena na 140 sekund. Stejný prostor je věnován hlasovým tweetům, které jsou zatím dostupné pouze v iOS verzi aplikace. Na počítačích a v Android aplikaci se jich prý dočkáme ještě letos. Twitter uživatelům také umožní hlasové zprávy před odesláním zpětně poslechnout. Audio vzkazy jsou v některých situacích velmi praktickou variantou komunikace a těší se poměrně velké oblibě.

Jaký způsob mobilní komunikace je váš nejoblíbenější?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)