TOPlist

Musk tvrdě úřaduje. Twitter prý zpoplatní významnou funkci

Twitter Blue placené ověření profilu

Jsi významný uživatel a chceš, aby ostatní věděli o pravosti tvého profilu? Tak zaplať. Tuto politiku pravděpodobně zavede během několika málo dní sociální síť Twitter v otázce udělování modrého odznaku jakožto ověření pravosti. Má jít o rozhodnutí nového majitele Elona Muska, který společnost Twitter Inc. po táhnoucích se sporech oficiálně převzal a začal řídit minulý pátek. Viditelné ověření by se mělo podle interních informací stát privilegiem pro předplatitele verze Twitter Blue. Ta má přitom razantně zdražit.

Předplatné Twitter Blue původně slibovalo pokročilé funkce například včetně editace příspěvků za cenu tří amerických dolarů (cca 75 Kč). Po několika měsících částka poskočila na 5 dolarů (asi 125 Kč), ale ani u této prý zdaleka nezůstane. Nový měsíční poplatek by měl činit 20 dolarů, což je zhruba 500 Kč. Právě takto drahé předplatné budou pravděpodobně potřebovat uživatelé, kteří budou chtít mít na profilu zmíněné ověření.

K oficiálnímu oznámení tohoto kroku by mělo podle informací z prostředí firmy dojít 7. listopadu. Současní držitelé ověření profilu pak budou mít 90 dní na první uhrazení předplatného, jinak jim modrý odznak s fajfkou zmizí.

Jaký máte názor na Twitter Blue?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)