Twitch pro Android konečně dostává klíčovou funkci z webové verze. Je zde však velké ALE

Twitch pro Android stream Watch party amazon prime náhled

Aplikace Twitch pro Android konečně dostává klíčovou funkci, která byla až dosud výsadou pouze webové verze této oblíbené streamovací platformy. Kdy se updatu dočkáme, o co se jedná a s jakými nepříjemnostmi bychom se mohli setkat? Pokračujte ve čtení.

Twitch pro Android konečně dostává klíčovou funkci z webové verze

Dnešní doba je dobou sociálních sítí a setkávání se především v online prostoru. Takové meetingy zprostředkovává také Twitch. Už nějakou dobu mohou uživatelé webové verze služby sledovat stream společně a u toho konverzovat, jako by byli vedle sebe.

Twitch: Live Game Streaming
Twitch: Live Game Streaming

Tato funkce se nazývá Watch Parties (volně přeloženo jako Koukací párty). Abyste však mohli zmiňovanou vychytávku využívat, musíte splnit dvě podmínky, které se pravděpodobně ne každému budou líbit.

Twitch pro Android stream Watch party amazon prime

První podmínkou je aktivní předplatné služby Amazon Prime nebo Prime video, to by se ještě dalo zkousnout. Prime video je totiž nyní za pouhých 79Kč za měsíc. Nicméně pak je tady druhá podmínka a ta je už více omezující. Watch Parties je totiž možné použít pouze pro obsah, který se nachází na Amazon Prime nebo Prime Video.

Pro Twitch znamená příchod Watch Parties na Android rozhodně velkou výhodu. Například v případě Hulu je možné připojit se k Watch party jen přes podporovaný webový prohlížeč. Aktualizace aplikace s novinkou se již šíří.

Jaké streamovací platformy používáte?

Zdroj: AndroidHeadlines

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)