TopSerialy.to a podobné weby nefungují. Blíží se konec sledování filmů a seriálů zdarma?

topserialy.to končí

Pokud patříte k lidem, kteří sledují filmy a seriály skrz nelegální servery, zbystřete. Jedna z nejpopulárnějších stránek s nelegálním videoobsahem TopSerialy.to končí. Po webu se nečekaně ve čtvrtek slehla zem a to i s jejich facebookovou stránkou. Za jejich zánikem stojí žaloby od společností jako je Netflix či HBO.

Poznámka redakce

Článek píšeme proto, že velké množství videoobsahu (i toho nelegálního) je sledováno na mobilních zařízeních. Tato zpráva tak jistě zasáhne i naší cílovou skupinu, proto jsme se vás rozhodli o konci velkých serverů s nelegálním obsahem informovat.

Organizace ACE, kde se sdružuje několik společností, mezi něž patří právě také HBO a Netflix žalovala společnosti Openload, Streamango, VeryStream a RapidVideo, kde se nacházelo přes 72 % veškerého nelegálního obsahu. V současné době je doména topserialy.to nefunkční. Ještě včera jsme zde mohli nalézt strohou zprávu o jejich konci: “Služby VeryStream, Openload, Streamango a RapidVideo ukončily svůj provoz. Vzhledem k tomu, že všechny odkazy na videa byly z těchto zdrojů, rozhodli jsme se provoz ukončit i my.” stálo na webu.

topserialy.to nefungují

Tento populární server však není jediným, kdo přišel o svůj videoobsah. Většina seriálů je nyní na českém internetu zdarma k nesehnání (alespoň těch od větších producentů) a smazáno bylo také velké množství filmů. Například populární bombuj.eu zatím stále funguje, ovšem dosti omezeně. Portál SledujSerialy.to včera také přestal fungovat, ale provozovatel tvrdí, že jsou na vině pouze přetížené servery. Pro ACE je to tak další velké vítězství a provozovatelé služeb Openload a Streamango mají zaplatit seskupení velké odškodné. Pokud budou velká vydavatelství proti nelegálnímu obsahu nadále takto zbrojit, je otázkou času, kdy bude většina podobných serverů nefunkčních.

Využívali jste na topserialy.to či podobné weby?

Zdroj: topserialy.to

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)