TOP 5 filmů, které sledují Češi na HBO Max v listopadu: sci-fi i hororový thriller

hbo max nejsledovanější filmy čr listopad

Minulý týden jsme si ukazovali TOP 5 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku a nyní se mrkneme také na konkurenci v podobě HBO Max. Na první příčku se dostal thriller To nic, drahá, druhé místo obsazuje béčkový akční film Meg 2: Příkop, na té třetí je pokračování hororu Sestra.

To nic, drahá

Americký psychologický thriller režisérky Olivie Wilde pojednává o Alici, ženě v domácnosti z 50. let, žijící se svým manželem v naoko dokonalém vztahu. Záhy se však Alice začne obávat, že jeho okouzlující společnost možná skrývá znepokojivá tajemství.

To nic, drahá (2022) CZ HD trailer #HarryStyes #FlorencePugh

To nic, drahá (2022) CZ HD trailer #HarryStyes #FlorencePugh

Hodnocení na ČSFD: 65 %

Meg 2: Příkop

Meg 2: Příkop je akční sci-fi thriller s Jasonem Stathamem v hlavní roli a navazuje na původní film z roku 2018. Statham se ponoří do neprobádaných vod společně s Wu Jingem a utkávají se s obřími Megy poté, co se jejich plavba zvrtne v chaos, když jejich misi ohrozí zlovolná těžební operace a donutí je svádět vysoce riskantní boj o přežití.

Meg 2: Příkop (2023) CZ HD trailer

Meg 2: Příkop (2023) CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 43 %

Sestra II

Sestra II je mysteriózní horor z letošního roku odehrávající se v roce 1956 ve Francii, kde je zavražděn kněz. Pokračování celosvětového hitu sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem.

Sestra II (2023) CZ HD trailer #horor

Sestra II (2023) CZ HD trailer #horor

Hodnocení na ČSFD: 55 %

Otec nevěsty

Dlouholetí manželé Billy a Ingrid jsou překvapeni, když jejich nejstarší dcera Sofia přijede na návštěvu do Miami a seznámí je se svým novým přítelem Adanem a jejich společnými plány na život v Mexiku.

Otec nevěsty (FATHER OF THE BRIDE) | Trailer | HBO Max

Otec nevěsty (FATHER OF THE BRIDE) | Trailer | HBO Max

Hodnocení na ČSFD: 53 %

Následky

Středoškolačka Vada se musí vypořádat s citovým zmatkem, který prožívá po školní tragédii. Vztahy s rodinou a přáteli se navždy změní, stejně jako její pohled na svět.

The Fallout – Official Trailer – Warner Bros. UK

The Fallout - Official Trailer - Warner Bros. UK

Hodnocení na ČSFD: 60 %

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý film?

Zdroj: Flixpatrol, ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)