TOP 4 telefony, co jsou teď nejvýhodnější. Ušetříte několik tisíc korun

1200_790_Xiaomi_12T

Komerční článek

Vánoce jsou doslova za rohem. Pokud byste rádi někomu ze svých blízkých nadělili pod stromečkem nový smartphone a hledáte tip na model, který se aktuálně nejvíc vyplatí, jste na správném místě. V tomto článku si totiž ukážeme čtveřici telefonů, při jejichž koupi buď pořádně ušetříte nebo k nim dostanete ty nejlepší dárky.

Dva nejvýhodnější telefony Xiaomi a Samsung 

Prvním modelem je Xiaomi 12T a vlastně i jeho výkonnější sourozenec Xiaomi 12T Pro. Jde o jedny z nejnovějších telefonů na trhu, které zároveň patří i k těm momentálně nejpopulárnějším. Nabízí totiž skvělé parametry v čele s 200Mpx fotoaparátem za zajímavou cenovku. Teď navíc k telefonům dostanete zdarma bezdrátová sluchátka Xiaomi Buds 3 a chytrý náramek Xiaomi Mi Band 6 NFC, tedy dárky v hodnotě téměř 4 tisíc korun. U Mobil Pohotovosti můžete ušetřit další 3 000 Kč díky bonusu k výkupu a taky získáte ten nejlepší možný dárek v podobě 3leté záruky zdarma.

Druhým v pořadí je pravděpodobně nejstylovější telefon současnosti – skládací Galaxy Z Flip4. Ten se vyplatí hlavně proto, že k němu dostanete zdarma chytré hodinky Galaxy Watch5 v hodnotě 7 490 korun. Ale pozor, nabídka platí už jen do neděle. U Mobil Pohotovosti vás pak díky bonusu 3 500 Kč vyjde Galaxy Z Flip4 už na 22 490 Kč (běžně 25 990 Kč).

1920_1080_Samsung_Galaxy_Z_Flip4_Watch5

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)