Máte Voyo? Zde je seznam 10 nejpopulárnějších titulů za březen

voyo top 10 filmů seriálů březen

Streamovací platforma Voyo je v České republice v posledních několika měsících na vzestupu. Televizní stanice Nova na tuto platformu přidává nové seriály, častokrát i z vlastní produkce. Příkladem může být třeba celkem povedený Případ Roubal nebo Guru. Nejnovějším počinem je však Národní házená, která se zároveň umístila na prvním místě za měsíc březen 2022.

Národní házená

Skupina přátel, která v devadesátých letech vyhrála mistrovský titul v národní házené, dostane po letech pozvánku na mistrovství veteránů. Obsazení seriálu je poměrně slušné. V hlavních rolích hrají herci jako Jiří Langmajer, Michal Suchánek a Václav Neužil mladší.

Národní házená | Trailer | Voyo

Národní házená | Trailer | Voyo

Chlap

Úspěšný doktor Ondřej Frank je primářem oddělení speciální diagnostiky v prestižní Nemocnici Centrum. Je na něj spoleh a je také striktně racionální. Všichni k němu mají respekt, na druhou stranu je ale poměrně neoblíbený. Kvůli poranění hlavy ale přijde o část svých vzpomínek a se probouzí v realitě, kterou vůbec nezná. Musí znovu objevit a poznat okolní svět i sám sebe.

Chlap | Teaser 1 | Nova

Chlap | Teaser 1 | Nova

Bábovky

Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. V hlavních rolích hrají Ondřej Vetchý, Jana Plodková, Lenka Vlasáková a Jiří Langmajer.

Bábovky (2020) oficiální hlavní trailer

Bábovky (2020) oficiální hlavní trailer

Loganovi parťáci

Bratři Jimmy a Clyde Loganovi spolu s odborníkem na loupeže Joem (Daniel Craig) se rozhodnou otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů.

Loganovi Parťáci (2017) – Oficiální Trailer

Loganovi Parťáci (2017) - Oficiální Trailer

Šarlatán

Strhující příběh inspirován skutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška. Obraceli se na něj s prosbou o pomoc tisíce lidí ze všech společenských vrstev. Samotného šarlatána ztvárnil Ivan Trojan, jeho mladší já pak dokonce jeho syn Josef.

Šarlatán (2020) oficiální trailer

Šarlatán (2020) oficiální trailer

Sluha národa

Vasilij Petrovič Goloborodko (Volodymyr Zelenský) je charismatický i chytrý středoškolský učitel dějepisu, který po rozvodu žije v bytě svých rodičů.

Sluha národa I. (1-2) – NOVÝ SERIÁL v pondelok 28. 3. 2022 o 21:50 na TV Markíza a VOYO

Sluha národa I. (1-2) - NOVÝ SERIÁL v pondelok 28. 3. 2022 o 21:50 na TV Markíza a VOYO

Dokonalý šéf

Šéfkuchař Adam Jones (Bradley Cooper) měl vše, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to všechno přišel. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl pocit, že mu patří svět.

Dokonalý šéf (2015) CZ HD trailer

Dokonalý šéf (2015) CZ HD trailer

Zilionáři

David je obyčejný muž, který pracuje v bezpečnostní agentuře, kde řídí obrněné vozidlo. Shodou okolností je zatažen do největší krádeže v historii USA.

Zilionáři / Masterminds (2016) CZ HD trailer

Zilionáři / Masterminds (2016) CZ HD trailer

Výměna partnerů Austrálie

Čtyři australské páry se snaží zachránit své manželství účastí v sociálním experimentu. Během něho si vymění partnery a žijí tak po dobu 14 dní.

🤔 Kdo je tady úplně mimo? – Výměna manželek Austrálie

🤔 Kdo je tady úplně mimo? - Výměna manželek Austrálie

Poznámka redakce

O tipech na seriály a filmy vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace většiny platforem jsou k dispozici na Google Play.

Které seriály momentálně sledujete?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)