TOPlist

TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: ChatGPT, PPL i Allegro

Google Play Česko TOP 10 chatgpt whatsapp

Každý měsíc vám přinášíme pravidelný žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Na prvním místě se stále drží aplikace TEMU, stejně jako polské Allegro, avšak třetí příčka nově patří ChatGPT, který se v našem seznamu nachází vůbec poprvé.

Jak jsme žebříček sestavili?

Které aplikace si Češi oblíbili nejvíce ukazuje oficiální žebříček přístupný v Google Play. Jejich pořadí se však neustále mění.

Temu: Nakupujte jako miliardář

Aplikace Temu je obrovský e-shop s čímkoliv, na co si zrovna vzpomenete. Bude konkurovat nejen Aliexpressu, ale také dalším obchodům jako je například SHEIN.

I built my sister’s DREAM DEN with only TEMU products

I built my sister's DREAM DEN with only TEMU products

Temu: Shop Like a Billionaire
Temu: Shop Like a Billionaire

Allegro: nákupy on-line

Allegro koupilo několik českých firem, z těch největší stojí za zmínku kupříkladu Mall. V jejich aplikaci můžete jak nakupovat, tak i sledovat stav zásilek nebo se mrknout na očekávaný čas doručení.

Allegro: shopping online
Allegro: shopping online

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která vám může usnadnit život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace, díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci dlouho používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Z-BOX – Jak vyzvednout zásilku

Z-BOX - Jak vyzvednout zásilku

ChatGPT

Aplikace ChatGPT je už na Androidu několik měsíců, ale až s příchodem nejnovější aktualizace se dostala do žebříčku nejstahovanějších v Česku. Testuji ji už několik měsíců a funguje velmi dobře, běžnému uživateli bohatě postačí i verze zdarma.

ChatGPT
ChatGPT

George Česko

George Česko je aplikace pro mobilní bankovnictví banky Česká spořitelna. Přibližně před dvěma týdny došlo k velké aktualizaci, která přináší vylepšený vzhled.

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost a už několik měsíců se drží na předních příčkách nejstahovanějších aplikací. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Nakupování Online
SHEIN-Nakupování Online

mojePPL

Aplikace mojePPL je vhodná pro všechny, kteří často posílají zásilky. Můžete si zde vyhledat podrobné informace o balíčcích, ale také vyhledat výdejní místa nebo dostávat notifikace, pokud se se zásilkou stane něco nového.

Můj Albert

Aplikace Můj Albert je jednou z nejstahovanějších aplikací posledních týdnů. Kromě toho, že v ní můžete vytvářet a následně sdílet nákupní seznamy nebo uchovávat elektronické účtenky podobně jako třeba v Lidl Plus, má aplikace další výhodu. Za každých utracených 200 Kč v se vám připíše 1 kredit. Tyto kredity můžete následně využít k nákupu zdravých potravin či produktů, které se každý týden obměňují.

Tesco Clubcard Česko

Clubcard Tesco Česko je aplikace, která každý měsíc nabízí slevové kupóny. Pokud platíte přes Clubcard, budete navíc dostávat slevy na vaše oblíbené produkty. Tu a tam přijdou také víkendové slevy a můžete se účastnit také kampaní, díky kterým získáte slevu na další nákupy.

Clubcard Tesco Czechia
Clubcard Tesco Czechia

myKiK – Česká republika

V aplikaci myKiK si můžete vyzvednout 20% slevu při každém 5. nákupu, ale také vyměnit zboží bez účtenky, soutěžit každý měsíc o různé ceny nebo rezervovat zboží v prodejnách.

myKiK - Česká republika
myKiK - Česká republika

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)