TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: SkyShowtime, benzínka i supermarkety

Google Play TOP 10 aplikací Česko skyshowtime tesco disney

Každý měsíc vám přinášíme pravidelný žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Na první místo se dostala aplikace MOL Move, hned v závěsu je nákupní platforma SHEIN a třetici uzavírá Můj Albert.

Jak jsme žebříček sestavili?

Které aplikace si Češi oblíbili nejvíce ukazuje oficiální žebříček přístupný v Google Play. Jejich pořadí se však neustále mění.

MOL Move

MOL Move je aplikace od benzínky MOL, ve které můžete předkládat digitální kartu a sbírat body, díky kterým lze získat výhody a slevy.

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Shopping Online
SHEIN-Shopping Online

Můj Albert

Aplikace Můj Albert je jednou z nejstahovanějších aplikací posledních týdnů. Kromě toho, že v ní můžete vytvářet a následně sdílet nákupní seznamy nebo uchovávat elektronické účtenky podobně jako třeba v Lidl Plus, má aplikace další výhodu. Za každých utracených 200 Kč v se vám připíše 1 kredit. Tyto kredity můžete následně využít k nákupu zdravých potravin či produktů, které se každý týden obměňují.

Můj Albert | Základní principy věrnostní aplikace

Můj Albert | Základní principy věrnostní aplikace

Kaufland: akce, letáky, kupóny

Aplikace Kaufland vám pomůže při nakupování v supermarketu. Čekají na vás aktuální letáky, kupóny, Kaufland Card, nákupní seznam, akce, slevy, recepty plus mnoho dalšího.

Kaufland - Shopping & Offers
Kaufland - Shopping & Offers

Tesco Clubcard Česko

Clubcard Tesco Česko je aplikace, která každý měsíc nabízí slevové kupóny. Pokud platíte přes Clubcard, budete navíc dostávat slevy na vaše oblíbené produkty. Tu a tam přijdou také víkendové slevy a můžete se účastnit také kampaní, díky kterým získáte slevu na další nákupy.

Tesco Clubcard | Jak se registrovat v Clubcard aplikaci

Tesco Clubcard | Jak se registrovat v Clubcard aplikaci

Clubcard Tesco Czechia
Clubcard Tesco Czechia

Duolingo: Naučte se anglicky

Duolingo je skvělá aplikace, která vás naučí anglicky, španělsky, německy, italsky a mnoha dalšími jazyky. Je 100 % zdarma a získala řadu ocenění. Pokud jste si tedy dali novoroční předsevzetí a chtěli byste se naučit něco nového, můžeme Duolingo jen doporučit.

Museum of Wonky English | Duolingo

Museum of Wonky English | Duolingo

Učte se jazyky s Duolingem
Učte se jazyky s Duolingem

Lidl Plus

Aplikace Lidl Plus nabídne celou řadu výhod jako jsou exkluzivní slevy pro zákazníky, usnadnění reklamace díky digitálním účtenkám a mnoho dalšího. Navíc lze všechny tyto výhody čerpat ve všech 13 evropských zemích, kde pobočky Lidlu figurují.

Lidl Plus
Lidl Plus

TikTok

Stále populárnější sociální síť TikTok se zaměřuje na krátká videa. Kromě toho, že zde najdeme spoustu zajímavého obsahu (ano, je třeba filtrovat hlouposti) se sem začínají přesouvat i velcí YouTubeři a osobnosti.

TikTok - Opravdu krátká videa
TikTok - Opravdu krátká videa

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy k Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Meta), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

SkyShowtime

Na českém rybníčku streamovacích platforem dominuje Netflix, Disney+ a HBO Max. Nyní přichází další velká konkurence v podobě SkyShowtime. Jedná se o počin společností Paramount a NBC Universal, který se chlubí hromadou titulů třeba z Paramaunt+. Láká především na nízkou cenu, ale také skvělé filmy a seriály. Zhýčkané sledovatele může ale odradit nižší kvalita oproti konkurenci.

SkyShowtime | Oficiální zahajovací trailer | Streamujeme nyní

SkyShowtime | Oficiální zahajovací trailer  | Streamujeme nyní

SkyShowtime: Movies & Series
SkyShowtime: Movies & Series

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)