TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: Livesport a Disney+

top 10 aplikací google play česko livesport

Každý měsíc vám přinášíme pravidelný žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Nyní je jedničkou Livesport, který dostal aktualizaci, dobře si vede ale také Disney+ či Mapy.cz.

Jak jsme žebříček sestavili?

Které aplikace si Češi oblíbili nejvíce ukazuje oficiální žebříček přístupný v Google Play. Jejich pořadí se však neustále mění.

Livesport

Česká aplikace Livesport je aktuálně tou vůbec nejstahovanější v Česku. Vydala totiž novou aktualizaci, která přináší několik novinek jako je třeba národnost u individuálních sportovců či možnost změnit jazyk. Lze však také zjistit, zda je ke konkrétnímu zápasu k dispozici preview.

Livesport - sportovní výsledky
Livesport - sportovní výsledky

Dwen Cleaner

Dwen Cleaner je aplikace, která slibuje odstranění nepotřebných souborů, zlepšení výdrže baterie nebo celkové zrychlení telefonu. Recenze jsou však spíše rozporuplné, takže si dejte pozor, zda po vás nebude chtít nějaké prémiové funkce.

Dwen Cleaner
Dwen Cleaner

Disney+

V červnu do České republiky zamířila očekávaná streamovací platforma Disney+, která chce konkurovat Netflixu a HBO Max. Naleznete zde snímky od Disney, Pixaru, National Geographic a spousty dalších. Za zmínku stojí nový seriál Obi Wan Kenobi nebo třeba Marvel filmy. Pokud se chcete dozvědět více, určitě mrkněte na náš článek.

Disney+
Disney+

Mapy.cz

Mapy.cz jsou velmi populární aplikací. Jedná se o mapy od Seznamu, které mají na Google Play vynikající hodnocení a jde o jedny z vůbec nejoblíbenějších map v Česku.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

TikTok

Stále populárnější sociální síť TikTok se zaměřuje na krátká videa. Kromě toho, že zde najdeme spoustu zajímavého obsahu (ano, je třeba filtrovat hlouposti) se sem začínají přesouvat i velcí YouTubeři a osobnosti. Jeden z příkladů, že se dá na TikTok publikovat i seriózní obsah je například Petr Mára.

TikTok - Opravdu krátká videa
TikTok - Opravdu krátká videa

Lidl Plus

Aplikaci Lidl Plus se očividně daří. Jedná se totiž o jednu z nejstahovanějších aplikaci na Google Play. Nabídne celou řadu výhod jako jsou exkluzivní slevy pro zákazníky, usnadnění reklamace díky digitálním účtenkám a mnoho dalšího. Navíc lze všechny tyto výhody čerpat ve všech 13 evropských zemích, kde pobočky Lidlu figurují.

Lidl Plus
Lidl Plus

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Meta), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Seznam.cz

Aplikace Seznam.cz není jen prohlížečem, ale rovněž vás upozorní třeba na nový e-mail nebo přeloží co potřebujete.

Seznam.cz
Seznam.cz

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která usnadňuje život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci nějaký čas používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Clubcard Tesco Česko

Clubcard Tesco Česko je aplikace, která každý měsíc nabízí slevové kupóny. Pokud platíte přes Clubcard, budete navíc dostávat slevy na vaše oblíbené produkty. Tu a tam přijdou také víkendové slevy a můžete se účastnit také kampaní, díky kterým získáte slevu na další nákupy.

Clubcard Tesco Czechia
Clubcard Tesco Czechia

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)