Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: táhne počasí i Můj Albert

top 10 aplikací češi google play

Už nějaký čas vám přinášíme žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Podle očekávání nyní táhne aplikace pro předpověď počasí, ale hned v závěsu je podezřelá aplikace NewProfilePic: Profile Picture či SHEIN-Fashion.

Počasí a radar Meteocentrum

Aplikace Počasí a radar Meteocentrum přináší profesionální předpovědi počasí od českých meteorologů zcela zdarma. Aktuální počasí se zobrazuje podle měření a předpověď je zde až na 10 dní dopředu.

Počasí a radar Meteocentrum
Počasí a radar Meteocentrum

NewProfilePic: Profile Picture

NewProfilePic: Profile Picture je poměrně podezřelá aplikace. Pokud si ji stáhnete, máte tři dny zdarma na vyzkoušení, ale poté vychází na 849,99 Kč měsíčně. Několik uživatelů si na stržení peněz stěžuje v komentářích.

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Shopping Online
SHEIN-Shopping Online

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Meta), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která usnadňuje život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci nějaký čas používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Vinted

Vinted je pouze rebrandový VotočVohoz a jedná se o platformu, kde můžete prodávat či nakupovat oblečení, většinou použité. Pokud tedy máte doma značkové věci, které nenosíte, nebo vám jsou malé, nainstalujte si tuto aplikaci, nafoťte oblečení a získejte alespoň pár stovek. Nová aplikace však lidem (alespoň dle recenzí na Google Play) příliš nevyhovuje.

Vinted - Buy and sell clothes
Vinted - Buy and sell clothes

Můj Albert

Aplikace Můj Albert je jednou z nejstahovanějších aplikací posledních týdnů. Kromě toho, že v ní můžete vytvářet a následně sdílet nákupní seznamy nebo uchovávat elektronické účtenky podobně jako třeba v Lidl Plus, má aplikace další výhodu. Za každých utracených 200 Kč v se vám připíše 1 kredit. Tyto kredity můžete následně využít k nákupu zdravých potravin či produktů, které se každý týden obměňují.

Můj T-Mobile

Aplikace Můj T-Mobile se hodí všem, kteří mají tarify od tohoto operátora. Můžete v ní nalézt informace o vaší aktuální útratě a také o tom, kolik dat/SMS/minut vám ještě zbývá. Výhodou je, že si během pár kliknutí můžete tarif kompletně změnit.

ČSOB Smart

ČSOB Smart je aplikace mobilního bankovnictví. Přímo z telefonu si navíc lze založit účet Plus Konto. Aplikace prošla navíc kompletním redesignem a je nyní přehlednější.

Lidl Plus

Aplikaci Lidl Plus se očividně daří. Jedná se totiž o vůbec nejstahovanější aplikaci na Google Play. Ta nabídne celou řadu výhod jako jsou exkluzivní slevy pro zákazníky, usnadnění reklamace díky digitálním účtenkám a mnoho dalšího. Navíc lze všechny tyto výhody čerpat ve všech 13 evropských zemích, kde pobočky Lidlu figurují.

Lidl Plus
Lidl Plus

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)