TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: Překvapivé první místo

google play nejstahovanější aplikace česko top 10

Každý měsíc vám přinášíme pravidelný žebříček Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Na prvním místě se stále drží aplikace TEMU, která bude konkurovat zejména Aliexpressu, nechybí hromada českých aplikací nebo třeba Duolingo.

Jak jsme žebříček sestavili?

Které aplikace si Češi oblíbili nejvíce ukazuje oficiální žebříček přístupný v Google Play. Jejich pořadí se však neustále mění.

Temu: Nakupujte jako miliardář

Aplikace Temu je obrovský e-shop s čímkoliv, na co si zrovna vzpomenete. Bude konkurovat nejen Aliexpressu, ale také dalším obchodům jako je například SHEIN.

I built my sister’s DREAM DEN with only TEMU products

I built my sister's DREAM DEN with only TEMU products

Temu: Nakupujte jako miliardář
Temu: Nakupujte jako miliardář

AI Security

AI Security slibuje řadu nástrojů, mezi nimiž je například správce aplikací, vyhledávač duplicitních souborů, antivir nebo správce souborů. Uživatelé si aplikaci vesměs chválí, avšak v neplacené verzi se nachází poměrně velké množství reklam.

AI Security
AI Security

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost a už několik měsíců se drží na předních příčkách nejstahovanějších aplikací. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Nakupování Online
SHEIN-Nakupování Online

Allegro: nákupy on-line

Allegro koupilo několik českých firem, z těch největší stojí za zmínku kupříkladu Mall. V jejich aplikaci můžete jak nakupovat, tak i sledovat stav zásilek nebo se mrknout na očekávaný čas doručení.

Allegro: shopping online
Allegro: shopping online

Duolingo: Naučte se anglicky

Duolingo je skvělá aplikace, která vás naučí anglicky, španělsky, německy, italsky a mnoha dalšími jazyky. Je 100 % zdarma a získala řadu ocenění. Pokud byste se tedy chtěli naučit nový jazyk, můžeme Duolingo jen doporučit.

Duolingo in Three Words: Free, Fun & Effective

Duolingo in Three Words: Free, Fun & Effective

Učte se jazyky s Duolingem
Učte se jazyky s Duolingem

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy k Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Meta), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která vám může usnadnit život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace, díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci dlouho používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Z-BOX – Jak vyzvednout zásilku

Z-BOX - Jak vyzvednout zásilku

Můj Albert

Aplikace Můj Albert je jednou z nejstahovanějších aplikací posledních měsíců. Kromě toho, že v ní můžete vytvářet a následně sdílet nákupní seznamy nebo uchovávat elektronické účtenky podobně jako třeba v Lidl Plus, má aplikace další výhodu. Za každých utracených 200 Kč v se vám připíše 1 kredit. Tyto kredity můžete následně využít k nákupu zdravých potravin či produktů, které se každý týden obměňují.

Můj Albert | Základní principy věrnostní aplikace

Můj Albert | Základní principy věrnostní aplikace

Mapy.cz

Mapy.cz jsou populární českou platformou od Seznamu. Na Google Play mají skvělá hodnocení a navíc do nich vývojáři často přidávají nové funkce. Vynikající službu odvedou nejen v Česku, ale také ostatních zemích.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Bakaláři OnLine

Aplikace Bakaláři OnLine je určena pro rodiče, žáky a učitele na školách, kteří používají systém Bakaláři – programy pro školní administrativu. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence, komunikaci mezi rodiči a školou a další informace podobně jako ve webové aplikaci.

Bakaláři OnLine
Bakaláři OnLine

Máte další tipy na nové zajímavé aplikace?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)