Menu

TN.cz – (bulvární) zprávy do vašeho telefonu a tabletu

TV Nova si dala trochu načas, ale i ona už představila svou vlastní mobilní aplikaci pro zpravodajský a zábavný obsah na platformě Android (na iOS už je aplikace k dispozici delší dobu). Pokud vám vedle zpráv a videí veřejnoprávní ČT (ČT24, ČT4, iVysílání) chybělo i trochu toho komerčního bulváru, nyní máte možnost výbavu svého telefonu nebo tabletu doplnit.

   

Obsah pochází primárně z webového portálu TN.cz, vedle textových zpráv jsou k dispozici i videa včetně hlavního zpravodajství (Televizní noviny). Proti konkurenčním zprávičkovým aplikacím (ČT24, Novinky.cz, Aktuálně.cz apod.) jsou v TN.cz implementovány i uživatelské komentáře, takže nic nebrání tomu využít volný čas smysluplnými konstruktivními diskuzemi ;). Uživatelská aktivita je podpořena i funkcí “Tipy od vás”, kde můžete sami poslat zajímavou fotku, video nebo zprávu.

   

Design aplikace neurazí (byť třeba na eleganci aplikace Novinky.cz nemá), potřeba je ale pochválit funkčnost. Byť se jedná o první verzi, vše funguje jak má, včetně přehrávání videa (toto je trvalý problém např. u veřejnoprávního iVysílání na některých Wi-Fi. V poslední aktualizaci se už sice alespoň vypisuje hláška, že se nepodařilo otevřít potřebný port, ale to je tak vše. “Konkurenční” ČT24 přitom už na stejné konfiguraci od posledních verzí funguje).

TN.cz - na tabletu je bohužel použit stejný mobilní vzhled

TN.cz
CME: Central European Media Enterprises
Verze1.0 (25. 1. 2012)
Velikost880 kB
2.2+


Zdarma

Zdroj: TN.cz

 

Komentáře

dresin

dresin

27.1.2012 7:30

Na to že Novu nemusím, tak tohle jim šlape jak má. Ivysilani od ČT je konkrétně pro mě nepoužitelné. Snad se trochu přiučí.

ans

ans

27.1.2012 9:17

clovek by rek, ze v dnesni dobe bude stream videa banalita. … aplikace ct jsou zrejme z jine dimenze .D

Mem

Roman Nepšinský 0

27.1.2012 9:21

ans: No ČT24 od Inmite už mi osobně od posledních verzí chodí i na Wi-Fi. Ale iVysílání (od jiné firmy) stále nic, jen tam dodělali chybovou hlášku.

Substance242

Substance242

27.1.2012 10:43

ČT je príliš zaneprázdnená premýšľaním o logu.

pospecom

pospecom

27.1.2012 12:24

Pěkné a přehledné, ale videa mi na LG OO nejdou přehrát… takže zlaté app od ČT :)

renoar

renoar

27.1.2012 17:29

Nemůžu si pomoct, ale na mě to působí trochu lacině. Ale funkční to je. Třeba se dočkáme designového doladění v příští verzi.

RSS (komentáře k článku)