Tmavý režim pro WhatsApp je za rohem. Takhle bude vypadat

whatsapp tmavý režim aplikace android

Další známou a hodně využívanou aplikací, která obdrží tmavý režim, je WhatsApp. K dispozici už jsou i první screenshoty, takže se můžeme podívat na to, jak bude oblíbená chatovací aplikace v černé vypadat.

WhatsApp bude zanedlouho dostupný i v tmavých barvách

Posledních několik měsíců se Android aplikacemi šíří trend podpory tmavého režimu. Jeden z důvodů je i to, že samotní výrobci telefonů ve svých nadstavbách aktivují tmavé režimy a hlavně Android Q by měl přinést možnost zapnutí systémového tmavého režimu.

Vidět jsme mohli už mnoho známých aplikací, u kterých si můžete zapnout tmavý režim. Tou další bude WhatsApp. V poslední betaverzi aplikace už se dá po zásahu do kódu aplikace aktivovat tmavý režim. Server WAbetainfo zveřejnil screenshoty, jak tato nefinální verze aplikace vypadá.

Prozatím se tmavý režim nedá aktivovat žádnou jednoduchou instalací aktualizace, ani samotný WhatsApp veřejně nový režim netestuje. Už nyní nicméně víme, že se nejedná o skutečnou černou barvu, ale hodně tmavě šedou. Přesné datum vydání tmavé verze není v tuto chvíli známé. Nicméně vzhledem k tomu, že se nyní musí složitě aktivovat přes úpravy kódu, tak to nemusí být tak brzy.

Na druhou stranu už nedávno Facebook překvapil tmavým režimem, který u uživatelů spustil netradičním způsobem, kdy stačilo zadat emoji měsíce do chatu. Je možné, že se WhatsApp rozhodně pro něco podobného, přeci jen patří rovněž pod společnost Facebook.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jak se vám líbí WhatsApp v tmavém režimu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)