TOPlist

Tmavý režim bude brzy dostupný v další Google aplikaci

google keep tmavý vzhled

V poslední verzi aplikace Google Keep se objevila zajímavá informace. A to spuštění tmavého režimu. Samotná aktualizace má vycházet velmi brzy, Google v těchto dnech tmavý režim finalizuje a brzy by měl být dostupný ve stabilní verzi aplikace.

Google Keep bude další aplikací, která obdrží tmavý režim

Tmavý režim poprvé objevili lidé ze serveru 9to5Google. A to v kódu produktu Google Keep v.5.19.111.06. Po mírných úpravách kódu dokázali spustit rozpracovaný tmavý režim. Prozatím jsou do černé barvy převedeny ikonky, panel hledání a také část vytvořit poznámku v dolní části aplikace. Jak ale můžete vidět i na screenshotu níže, rozhraní ještě není zcela dokončené.

Google již finální verzi tmavého režimu údajně dokončuje a brzy bychom ji měli vidět i klasicky na Google Play v další aktualizaci Google Keep. Společnost si nicméně i tak dává na čas, protože zaměstnanec Googlu prozradil uživatelům již před pěti měsíci, že černý režim pro Keep bude k dispozici zanedlouho. Nakonec z toho je téměř půlroční čekaní.

Google Keep - Notes and Lists
Google Keep - Notes and Lists

Používáte Google Keep? Těšíte se na nový režim?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)