Tmavý režim se rozšiřuje: Brzy jej obdrží i aplikace Google Telefon

google telefon material design tmavy rezim

S příchodem Material Designu 2.0, se v aplikacích Google začíná objevovat o tmavý režim. Nyní víme, která aplikace je další na řadě. Společnost to prozradila v poslední aktualizaci. Řeč je o aplikaci Google Telefon.

Google Telefon dostane brzy tmavý kabát

Naposledy jsme se tmavého režimu dočkali v aplikaci Google Zprávy. Objevily se zde sice menší problémy a na pár dní musel být stažen, ale nyní už se vrací zpátky. Google nezahálí a pokračuje s rozšiřováním.

Důvod je jednoduchý, Material Design 2.0 spoléhá ve velkém na čistý bílý design, někde to ale moc dobře nefunguje. Právě aplikace Telefon se po přechodu na nový design setkala s poměrně velkým odporem. A to hlavně kvůli obrovskému množství bílé barvy. Však se přesvědčte sami na fotkách níže.

Tmavý režim je tak pro mnohé vysvobozením. Prozatím nevíme, jak bude vypadat a jestli se kromě něj ještě něco změní. Společnost pouze při poslední aktualizaci oznámila, že brzy přijde tmavý režim. Bohužel chybí nějaké časové období, kdy by to tak mohlo být. Jak se ale nová aktualizace objeví, určitě vám dáme vědět.

Phone by Google
Phone by Google

Líbí se vám Material Design 2.0 u aplikace Google Telefon?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)