Google odstranil tmavý režim u Zprávy pro Android. Důvod je neznámý

tmavy rezim zpravy pro android aplikace

Ke konci minulého týdne jsme informovali o tom, že Google konečně spustil tmavý režim pro aplikaci Zprávy pro Android. Dnes už je ale vše jinak, i když máte nainstalovanou aktualizaci 3.5, tak máte stále starý design. Google z dosud neznámého důvodu vrátil všechny změny zpět, a to na straně serveru, takže s tím uživatel nic neudělá.

Tmavý režim pro aplikaci Zprávy pro Android se odkládá na neurčito

Tato dlouho očekávaná funkce přinesla nový Material Design 2.0 a hlavně tmavý režim. Některým se sice nelíbilo, že nešlo o skutečnou černou, ze které by OLED displeje vytěžili více, ale i tak to byl pokrok oproti výrazně bílé verzi. Jenže to už je nyní jedno, protože Google aktualizaci vrátil zpátky na straně serveru.

Nejprve na to upozornili uživatelé na Redditu, nedlouho poté se i nám vrátil design zpátky a stejně tak v komentářích pod původní zprávou, se objevují komentáře o tom, že již nový design nefunguje. Z toho se dá usoudit, že jde o plošné zrušení po celém světě.

Jedinou možností jak si aktivovat tmavý režim tak zůstává pouze pro ty, kteří mají rootnutý telefon. Je dost možné, že se vrátí během několika týdnů a Google jej odstranil například kvůli nějaké chybě.

Messages
Messages

Měli jste již na svém telefonu tmavý režim v aplikaci Zprávy pro Android?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)