Titulky u videí z živého přenosu? Nově realita díky Googlu

titulky youtube

Společnost Google dnes oznámila vylepšení pro titulky. Již během následujících týdnů půjde na YouTube zapnout zobrazení titulků i u živých přenosů. Nová funkce bude automaticky generovat titulky. Má to ale zatím omezení.

Titulky pro živé přenosy budou prozatím jen v angličtině

Google oznámil, že nová funkce se začne postupně uvolňovat v následujících týdnech, prozatím ale pouze jen pro angličtinu. Využívat se ke generování titulků bude technologie s názvem LASR. Google tvrdí, že přesnost a zpoždění této technologie má hodně blízko ke standardu v odvětví.

titulky

Další novinkou, která se týká streamování na YouTube, je možnost zakliknout si oblast pro živé přenosy. Diváci si tak budou moct vybrat stream i podle polohy. V neposlední řadě se upraví chatování na YouTube. A to třeba Super Chats, což jsou placené zprávy, které se zobrazí úplně nahoře po krátkou dobu streamu, nově se u nich podporuje služba IFTTT. Zároveň se funkce Super Chats po Androidu a PC také rozšiřuje na iOS.

YouTube
YouTube

Těšíte se na titulky u živých přenosů?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)