5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #95: Xiaomi speaker, rychlonabíječka do auta a další

tipy-z-ciny

Středu jako vždy okořeníme sérií zajímavých tipů z čínských obchodů. Dostáváme se již k dílu s číslovkou 95 a ukážeme si Xiaomi speaker, zajímavý nabíjecí kabel, držák do auta či netradiční držák telefonu.

1) Rychlonabíječka do auta

Nabíjení mobilních telefonů se sice pomalu, ale stále jistě zrychluje. Standardní Quick Charge 3.0 nabíječky jsou již celkem běžné, výjimkou nejsou ani powerbanky s touto technologií. Co ale nabíječku do auta, která si s QC 3.0 poradí?

Vlastnosti – rychlonabíječka do auta:

 • výstupní napětí/proud: 5V / 2,4 A, 9V / 2A, 12V/ 1,5A x 2,
 • podpora rychlonabíjení QC 3.0,
 • 2x USB výstup.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – nabijecka-do-autajpg

Cena: 306 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 12 tipů)

2) Kabel USB-C, MicroUSB a Lightning

Pokud doma používáte několik mobilních zařízení a každé disponuje jiným konektorem, není vůbec snadné najít ten správný kabel. Díky dalšímu tipu to však můžete vyřešit jedním univerzálním, který v sobě ukrývá konektory MicroUSB, USB-C a Lightning.

Vlastnosti – kabel USB-C, MicroUSB a Lightning:

 • délka: 1,2 m,
 • maximální proud 3 A.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – nabijeci kabel

Cena: 143 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipy)

3) Univerzální držák do auta

Jak vyřešit použití mobilního telefonu v autě jako GPS navigace, aby byl telefon stále dostupný očím i ruce? Řešením je univerzální držák do ventilace, který lze použít pro libovolný telefon, navíc lze přístroj natočit do libovolného úhlu.

Vlastnosti – univerzální držák do auta:

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – drzak telefonu do auta

Cena: 121 Kč (TinyDeal)

4) Nový Xiaomi speaker

Společnost Xiaomi dnes vyrábí kdeco a náš seriál je toho důkazem. Xiaomi speaker, který se ke smartphonu připojí díky technologii Bluetooth, dostal novou generaci. Ta nabídne mírně inovovaný design i lepší zvukové vlastnosti. Díky 1200mAh baterii dokáže přehrávat hudbu až 10 hodin.

Vlastnosti – Xiaomi speaker:

 • Bluetooth: 4.0 + EDR,
 • baterie: 1200 mAh,
 • výdrž: až 10 hodin.
Xiaomi speaker

 

Cena: 536 Kč (GearBest)

5) Netradiční držák telefonu

Dnešní díl znovu zakončíme tipem, který spíše vykouzlí úsměv na tváři. Zažíváte často situace, kdy si prohlížíte obsah na mobilním telefonu a rádi byste k tomu “zakousli” nějakou dobrotu? Čínští prodejci již tento problém vyřešili – držákem telefonu, který v sobě ukrývá i misku na ovoce či oříšky.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – drzak-telefonu

Cena: 252 Kč (TinyDeal)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 96. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)