Tilt 2 Live: Gauntlet’s Revenge – pokračování úspěšné hry z iOS je na Google Play

tilt to live 2

V našem herním seriálu Pařba na víkend jsme vám přinesli první pohled hry Tilt to Live 2: Redonkulous,o které si můžete přečíst níže.

Tilt to Live 2 je pokračování opravdu skvělé postřehovky studia One Man Left. První díl této hry je dostupný pouze pro iOS zařízení, kdežto druhý si můžete zahrát i na Androidu. V Tilt to Live 2 budete ovládat malou raketku, s níž budete provádět nejrůznější manévry, abyste se vyhnuli protivníkům. Přitom budete sbírat power-upy a využívat je ve svůj prospěch. Nepřátelské jednotky zpočátku poletují po obrazovce různými směry, a proto nepředstavují tak velkou hrozbu. Když se ovšem dostanete ve hře dále, zjistíte, že nepřátelé začnou tvořit velmi rafinované formace, čímž vás přimějí rychleji uhýbat. Hra pak pro vás bude mnohem větší výzvou. Čekají vás i bossové, levelování vaší raketky a mnoho dalšího.

Nyní se v obchodě Google Play objevil další díl této hry nesoucí název Tilt 2 Live: Gauntlet’s Revenge. V novém díle se budete opět vyhýbat překážkám s využitím pohybového senzoru telefonu. Na rozdíl od předchozího dílu se v Gauntlet’s Revenge budete s vaší raketkou posouvat neustále kupředu. Čeká na vás spousta pohybujících se překážek, zákeřných protivníků a také bossů. Klíčovým úkolem hry je porazit 3 úhlavní záporáky a utkat se s legendárním Dot Kingem. Dohráním hry si otevřete endless mód.

Tilt 2 Live Gauntlet’s Revenge 1

Tilt to Live 2: Redonkulous trailer

Tilt to Live: Gauntlet’s Revenge Official Trailer

Tilt to Live: Gauntlet's Revenge Official Trailer

Tilt 2 Live Gauntlet’s Revenge
Tilt 2 Live Gauntlet’s Revenge

Zdroj: Droidgamers.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)