Hodinky TicWatch E3 s Wear OS vstupují na český trh. Cena vás překvapí

ticwatch e3 česko cena

Chytré hodinky TicWatch E3, které jsme pro vás před nějakou dobou recenzovali konečně vstupují na český trh. V recenzi jsme je hodnotili převážně pozitivně, obdiv si získaly především svou rychlostí. Dosud bylo možné je objednat pouze na stránkách Mobvoi, ovšem díky oficiálnímu vstupu na trh by se během několika dní měly objevit ve většině českých e-shopů.

TicWatch E3 s Wear OS vstupují na český trh

Za cenu 5 490 Kč získáte opravdu zajímavý kus hardwaru. V hodinkách totiž tiká aktuálně nejnovější a nejvýkonnější čipset pro Wear OS hodinkyQualcomm Snapdragon Wear 4100. Dosud jsme testovali dvoje hodinky s tímto čipem a můžeme s klidným srdcem říct, že jde oproti Snapdragon Wear 3100 a 2100 o obrovský rozdíl. Systém je díky němu mnohem plynulejší, s čímž byl občas u hodinek se systémem od Googlu problém.

Dále se můžete těšit na 1,3″ LCD panel o rozlišení 360 x 360 pixelů s 2.5D zakřivením, monitorování okysličení krve, srdeční frekvence, spánku a spousty sportovních aktivit. Pokud tedy hledáte kvalitní Wear OS hodinky za rozumnou cenu, určitě doporučujeme o nich alespoň zapřemýšlet.

Jak se vám líbí TicWatch E3?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)