TicWatch hodinky mají portál s daty o zdraví a sportování

Mobvoi TicWatch Platforma Sport a Zdraví

Společnost Mobvoi, která stojí za výrobou populárních chytrých hodinek značky TicWatch, představila novou webovou službu usnadňující prohlížení a porovnávání údajů o zdraví či sportovních aktivitách. Jde o portál Sports and Health Data Platform (Platforma Sport a Zdraví), který ve formě webové stránky poskytuje přehledně řadu statistik a grafů, které jsou navíc i sdílet se službami třetích stran.

“Jde o digitální nástroj, který uživatelům hodinek TicWatch umožňuje kvantifikovat sebe sama. Prezentuje data získaná hodinkami v bohatých grafech, které uživatelům pomáhají získat komplexní a rychlou představu o jejich cvičebním výkonu a zdravotním stavu, a umožňuje uživatelům data dále zkoumat, aby získali další zajímavé poznatky a lépe porozuměli svým tělesným kódům,” stojí v oficiálním popisu nového webu, na kterém zatím svítí označení “beta”.

Platforma Sport a Zdraví obsahuje bohatší grafy sportovních a zdravotních dat a podrobnější údaje než klasická mobilní aplikace Mobvoi. Uživatelé si mohou nejen prohlížet data za všechna období dne s přesností na hodiny a minuty, ale také:

  • Porovnávat horizontálně více záznamů o cvičení, aby uživatelé mohli identifikovat hlavní body a pokroky jednotlivých cvičení.
  • Zobrazit zdravotní údaje ve stejnou denní dobu vertikálně, aby uživatelé mohli odhalit vzorec různých záznamů zdravotních údajů.
  • Zobrazovat vícedenní zdravotní údaje kontrastně, aby uživatelé mohli porovnat změny v těle v různých obdobích.
  • Exportovat data o cvičení v běžném formátu .tcx pro další analýzu.

V seznamu aktuálně podporovaných propojitelných služeb najdeme například Garmin Connect, COROS Training Hub nebo Strava.

Jak často detailně zkoumáte data z hodinek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)