Zahajujeme testování Huawei Watch 3 Pro. Máte k nim otázky?

testování Huawei Watch 3 Pro

Na celosvětových trzích jde vlastně oficiálně o úplně první produkt, ve kterém běží nový systém HarmonyOS. Současně jde ale o zařízení, které se musí ze své podstaty umět domluvit i s mobily jiných značek. Ano, řeč je o nových hodinkách Huawei Watch 3 Pro. Zástupci třetí generace velmi úspěšné série této čínské firmy, které naposledy udělal velmi dobré jméno model Watch GT 2.

Žhavá novinka nám po oficiálním celosvětovém představení dorazila do redakce Světa Androida a hned zahajujeme její testování. Zapojit se tradičně můžete i vy. Zprostředkovaně skrze komentáře. Pokud vás na hodinkách Huawei Watch 3 Pro něco specifického zajímá, neváhejte nám poslat tip pod tento článek. Pokud to bude možné, určitě se pokusíme maximum otázek či podnětů v rámci testování uspokojit.

Zopakujme si několik základních parametrů. Nové Huawei hodinky mají v luxusnější variantě Pro 48 milimetrů široké titanovo-keramické tělo, 1.43palcový AMOLED displej, 16GB úložiště, 2 GB RAM, podporu LTE sítí či mikrofon s reproduktorem. Baterie slibuje běžnou pětidenní a úspornou třítýdenní výdrž. Zajímavou novinkou je horní ovládací tlačítko, které umožňuje pohyb po systému i prostřednictvím otáčení.

Co bychom měli s novými Huawei hodinkami zkusit?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)