Tesla má novou vychytávku do svých aut. V hlavní roli je karaoke

TeslaMic karaoke mikrofony Čína

Americká společnost Tesla představila před několika hodinami nové elektronické zařízení, které je exkluzivně určeno k použití v populárních elektrických vozech této značky. Držák na telefon? Bezdrátová nabíječka? Kdepak. Jde o sadu mikrofonů TeslaMic, se kterou si mohou pasažéři efektivněji užívat malé soukromé karaoke, zatímco se elektromobil například nabíjí.

TeslaMic karaoke mikrofony

Pro českého čtenáře je takový nápad asi hodně praštěný, nicméně mikrofony TeslaMic byly (zatím) vyslány jen na trh v Číně, kde je popularita karaoke asi na úrovni zdejšího pití piva. Současně nezapomínejme, že vozy Tesla mají ve svém palubním systému software pro tuto formu zábavy již několik let a jeden externí mikrofon už podporuje. Nové řešení nicméně dosavadní možnost o dost rozšiřuje.

TeslaMic for Tesla China

TeslaMic for Tesla China

Dvojice mikrofonů se umí připojit rovnou k systému vozu a spolupracuje s aplikací Leishi KTV, která mimo jiné významně obohacuje základní balík podkladových melodií. Novinka se v Číně prodává v přepočtu za cca 4 200 Kč. TeslaMic bude pravděpodobně velký trhák, jelikož je produktová stránka už několik hodit přetížená. Probíhají spekulace, zda americká firma pošle tyto mikrofony i jinam do světa, ale zatím nic potvrzeno nebylo.

Jak často si v autě s někým či sami zpíváte?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)