Nová Tesla má výkon jako Playstation 5. Zahrajete si Cyberpunk i třetího Zaklínače

tesla model s plaid cena_

Playstation 5 i Xbox Series X jsou stále v nedohlednu, stejně jako nové grafické karty AMD 6000 a RTX 3000. Nadupaný herní počítač ani konzoli nové generace si teď prostě nekoupíte. Řešením by mohla být nová Tesla Model S Plaid, na které si budete moci zahrát hry jako je Zaklínač 3 nebo Cyberpunk 2077. Ne, opravdu se nejedná o žádný vtip.

Poznámka redakce

Tesla a mobilní technologie mají úzkou spojitost. Nejsme totiž pouze Svět Androida, ale také Svět Zítřka a tak nás nejnovější technologie baví a Tesle fandíme. Rozhodli jsme se proto, že vás o této bizarní, ale vskutku zajímavé informaci informujeme.

Tesla Model S Plaid – Zaklínač i Cyberpunk

Nový elektromobil v základní ceně asi 2,5 milionu korun nabídne infotainment, pod jehož kapotou se skrývá opravdu zajímavý výkon. Ten totiž dosahuje na 10 TFLOPS. Jen pro srovnání, Playstation 5 disponuje výkonem 10,28 TFLOPS a Xbox Series X přibližně 12 TFLOPS. Výkon je tak skutečně reálně srovnatelný s novými konzolemi a stydět by se nemusel ani herní počítač. Elon Musk na svém Twitteru postnul příspěvek, ve kterém potvrdil, že si v nové Tesle skutečně vlajkové hry od CD Projektu zahrajete.

Společnost Tesla přinesla hraní do automobilů již v roce 2019 se službou Tesla Arcade. Jedná se však spíše o jednoduché hříčky, které jsou vhodné na zabavení při nabíjení vozu. Sami jsme ale zvědaví, jestli se skutečně najde někdo, kdo reálně dohraje hru, která má více než 70 hodin obsahu. Všechny podporované hry budou hratelné na 17″ infotainmentu s rozlišením 2200 x 1300 pixelů a také na zadním panelu. Tesla bude prý podporovat většinu bezdrátových gamepadů, takže může hrát kterýkoliv člen posádky.

2021 Tesla Model S Refresh Reaction!

2021 Tesla Model S Refresh Reaction!

V tuto chvíli není jasné, jaký hardware nová Tesla používá. Pokud si ale nechcete drahý elektromobil kvůli tomu, abyste mohli hrát třetího Zaklínače na cestách, kupte si třeba Nintendo Switch, kde jej můžete hrát také.

Co na takový nápad říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)