TOPlist

V ČR už je pod značkou Tesla k dostání i chytrá osobní váha

chytrá váha Tesla Smart Composition Scale WiFi Style ČR

Tesla, konkrétněji tradiční značka elektroniky, která před nedávnem vstoupila do segmentu smart produktů, posílá na český trh další zařízení z této kategorie. Je jí chytrá osobní váha, dokonce ve dvou designových variantách. Nové kousky Tesla Smart Composition Scale WiFi Style a Tesla Smart Composition Scale WiFi mají stejné parametry, pouze každá vypadá trochu jinak. Kvůli tomu jsou i jejich ceny odlišné.

TESLA Smart
TESLA Smart

Kromě samotného vážení dokáží novinky změřit hned třináct dalších údajů. Kromě tělesné hmotnosti je to například BMI, množství tělesného tuku, svalů, kostí i vody, ale i celkové skóre zdraví těla, objem viscerálního tuku (tedy tuku v oblasti břicha) nebo například metabolický věk. A jelikož jde o chytré váhy, všechny hodnoty zároveň automaticky posílají do mobilní aplikace, takže údaje si mohou zákazníci v přehledných grafech zkontrolovat už chvíli po stoupnutí na váhu. Maximální nosnost je 180 kilogramů.

Tesla Smart Composition Scale WiFi Style je v ČR v prodeji za 999 Kč, druhá varianta Tesla Smart Composition Scale WiFi vyjde na 699 Kč.

Používáte nějaké chytré přístroje či aplikace v rámci hubnutí?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)