Telefony Sony Xperia T, TX a V dostávají aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean

xperia_t_43_ico

Ve středu jsme informovali o uvolnění aktualizace na Android 4.3 pro telefon Sony Xperia SP, dnes patrně uděláme radost dalším majitelům zařízení této značky. Sony totiž začala distribuovat aktualizace na poslední Jelly Bean pro tyto modely:

  • Sony Xperia T
  • Sony Xperia TX
  • Sony Xperia V
Telefony Sony Xperia T, TX a V dostávají aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean Telefony Sony Xperia T, TX a V dostávají aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean

V závislosti na regionu a operátorovi může být update uživateli nabídnut se zpožděním až několika dnů – ne každý tedy obdrží aktualizaci hned. Kromě nové verze systému, obsahující řadu vylepšení, aktualizoval japonský výrobce také své proprietární aplikace Walkman, Messaging, TrackID, Sony Select, Smart Connect a mnohé další. Update také přinese větší integraci mezi mediálními aplikacemi a možnost stahování a instalace grafických témat (tuto funkci znají majitelé Xperií řady Z).

Otázkou je, zda Xperie SP, T, TX a V dostanou Android 4.4 – podle dosavadních zpráv je tato varianta “v šetření”. To znamená, že Sony ještě neučinila konečné rozhodnutí o budoucí aktualizaci, ale je pravděpodobné, že Android 4.3 Jelly Bean je konečným bodem jejich cyklu podpory.

Zdroje: 4PDA, Mobil Telefon, Phone Arena, Sony, Android Central, Android Police, Android Guys, Android Authority, XDA Developers.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)