Telefon Xiaomi Mi Mix prošel brutálním testem a také byl rozebrán

Telefon Xiaomi Mi Mix

Telefon Xiaomi Mi Mix už se pomalu dostává do obchodů a také k recenzentům, včetně nás. Na internetu se také objevují videa, která například testují odolnost telefonu, nebo je rozebírají do posledního šroubku. Pojďme se na ně podívat blíže.

Telefon Xiaomi Mi Mix prošel brutálním testem na výbornou

Opět zde máme YouTubera se jménem JerryRigEverything, který se specializuje na brutální testy telefonů. Zaměřuje se například na odolnost telefonu proti poškrábání, a také ohnutí. Hned na začátku informoval o tom, že většina předchozích testů Xiaomi telefonů nedopadla příliš dobře, čímž bylo sledování Mi Mix o to napínavější.

The Bezel-less Mi Mix – BEND TEST and Ceramic Scratch Test

The Bezel-less Mi Mix - BEND TEST and Ceramic Scratch Test

Jak se ale můžete přesvědčit na videu, není to případ pro tento téměř bezrámečkový telefon. Ten prošel všemi testy téměř na jedničku. Za pevnost může keramické tělo, včetně tlačítek, které je velmi těžké poškrábat. Trošku horší to bylo u testu ohnutí, kdy záda telefonu částečně vypadla z pantů, nicméně po zacvaknutí a restartování telefonu začal běžel úplně normálně. A Jerry telefon po právu chválil.

Rozebrání Mi Mix

Jedno takové malé prvenství získal český obchod Beryko.cz, když jako první na světě rozebral telefon Mi Mix. Na videu je jasně vidět, z čeho se telefon skládá a jak jsou jednotlivé součástky k telefonu připevněny. Telefon si v tomto obchodu můžete předobjednat za cenu 24 990 Kč.

https://www.youtube.com/watch?v=1RBj6zYd7fI&feature=youtu.be

Zajímavé je určitě sledovat pravou horní část telefonu, ve které je zabudováno sluchátko pod displejem a také způsob, jakým je téměř bezrámečkový displej uchycen k tělu telefonu. My už telefon také testujeme. Recenze telefonu bude již brzy na našem webu.

Xiaomi Mi Mix

Xiaomi Mi Mix

  • Displej 6,4" IPS, 1200x1920 px
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 821
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 16 MP
  • Baterie 4400 mAh
  • Cena od 8 279 Kč

Překvapilo vás, jak si telefon Mi Mix vedl v testu odolnosti?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)