Menu

Telefon LG G6 nebude modulární, potvrdila korejská společnost

Minulý rok nebyl pro mobilní divizi LG moc povedený. Vlajková loď LG G5 s moduly nenadchla recenzenty, ani zákazníky. Nepomohla tomu ani vysoká cena jednotlivých modulů. Spekulovalo se, jestli i telefon LG G6 bude mít moduly, nyní korejská společnost potvrdila, že nebude.

Telefon LG G6 by měl přijít již brzy

To, že nadcházející vlajkový model nebude mít moduly, potvrdil pro deník The Wall Street Journal Skott Ahn, samotný CEO mobilní divize LG. Tato zpráva přišla poté, co LG uvedlo, že bude pokračovat v modulárních telefonech, a že moduly z LG G5 budou v budoucnosti kompatibilní. Takže se dá očekávat, že korejská společnost plánuje jiný model s modulárním designem. Jasné už je, že to nebude LG G6, pravděpodobně se vytvoří nová řada telefonů.

LG G5 modul

LG G5 moduly

Ahn také potvrdil, že se nové vlajkově lodě dočkáme již brzy, pravděpodobně na MWC. Telefon se bude prodávat v Jižní Korei, USA i Evropě. Cena telefonu se odhaduje na 500 až 600 dolarů. Tak jako tak, musí společnost ukázat, že mají stále co nabídnout, další neúspěch pro mobilní divizi by nebyl dobrý. Obzvlášť s prodejními neúspěchy dvou posledních vlajkových modelů LG G5 a LG V20.

Jak s odstupem času hodnotíte modulární telefony? Mělo by se do nich LG stále pouštět?

Zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

Orbit09

7.1.2017 19:14

Budete letos na MWC?

cardic

7.1.2017 20:13

LG a jejich propal

guillemot

z aplikace
8.1.2017 15:49

V20 se mi hodně líbí, škoda, že u nás není k dispozici.

Uni

uni -19

9.1.2017 11:42

“Ahn také potvrdil, že se nové vlajkově lodě dočkáme již brzy, pravděpodobně na MWC.”
Tedy pokud chápu, přesně po roce. Tedy ono “již brzy” je vlastně “dle jízdního řádu”. Tedy pokud nemáte na mysli CZ trh, kde ještě čekáme na G5ku….

plzenak75

10.1.2017 0:28

Čekal jsem na V20, ale jelikož ne trhu jen tak nebude, tak jsem moc rád za V10. Ve srovnání se Samsung Galaxy s7 Edge je pro mne lepší. Jednak barvy displeje a fotky jsou super. Měl jsem Samsung Galaxy s7 Edge a LG V10 bych už za něj neměnil. Škoda jen, že není v evropě LG V20 :-/. Není čemu se pak čemu divit, že LG je tam kde je.

RSS (komentáře k článku)