TOPlist

Telefon LG G6 nebude modulární, potvrdila korejská společnost

Telefon LG G6

Minulý rok nebyl pro mobilní divizi LG moc povedený. Vlajková loď LG G5 s moduly nenadchla recenzenty, ani zákazníky. Nepomohla tomu ani vysoká cena jednotlivých modulů. Spekulovalo se, jestli i telefon LG G6 bude mít moduly, nyní korejská společnost potvrdila, že nebude.

Telefon LG G6 by měl přijít již brzy

To, že nadcházející vlajkový model nebude mít moduly, potvrdil pro deník The Wall Street Journal Skott Ahn, samotný CEO mobilní divize LG. Tato zpráva přišla poté, co LG uvedlo, že bude pokračovat v modulárních telefonech, a že moduly z LG G5 budou v budoucnosti kompatibilní. Takže se dá očekávat, že korejská společnost plánuje jiný model s modulárním designem. Jasné už je, že to nebude LG G6, pravděpodobně se vytvoří nová řada telefonů.

LG G5 modul LG G5 moduly

Ahn také potvrdil, že se nové vlajkově lodě dočkáme již brzy, pravděpodobně na MWC. Telefon se bude prodávat v Jižní Korei, USA i Evropě. Cena telefonu se odhaduje na 500 až 600 dolarů. Tak jako tak, musí společnost ukázat, že mají stále co nabídnout, další neúspěch pro mobilní divizi by nebyl dobrý. Obzvlášť s prodejními neúspěchy dvou posledních vlajkových modelů LG G5 a LG V20.

Jak s odstupem času hodnotíte modulární telefony? Mělo by se do nich LG stále pouštět?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)