Telefon LG G3 mini – menší displej než předchůdce?

G3-HandsOn-04-578-80

Nejvýkonnější telefony téměř od všech výrobců dnes mají jedno společné – obrovský displej. Nejčastěji se nyní setkáváme s úhlopříčkou přes 5″, což je ovšem pro velkou část uživatelů nepřekonatelná překážka. Výrobci myslí i na uživatele, kteří si chtějí užít výkonné zařízení, ale zároveň požadují displej s úhlopříčkou pod 5″. Model LG G3 byl představen teprve před několika dny a už se proslýchá, že se brzy dočkáme menšího modelu LG G3 mini. Přívlastek mini působí opět komicky, neboť podle všeho by měl LG G3 mini nabídnout 4,5″ displej, což je i tak poměrně velká pracovní plocha. Na druhou stranu je to o 2 desetiny palce méně než předchůdce v podobě telefonu LG G2 mini. Parametry by jinak měly být velmi podobné – 4jádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz (nejspíše tedy opět Qualcomm Snapdragon 400), 8GB paměť a baterie s kapacitou 2100 mAh.

LG-G2-Mini-LG-G3-mini Současný menší bráška LG G2 mini

Pokud se tyto informace potvrdí, může se jednat o zajímavé zařízení, ale to samozřejmě ukáže cena. Stále to ovšem nesplní požadavky mnoha uživatelů, kteří chtějí ten nejlepší hardware (tedy ten, který mají úplně nejlepší telefony na trhu), ale  zároveň menší displej. Dosavadní telefony s nálepkou “mini” mají většinou hardware o poznání slabší, což je škoda.

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (39)