TOPlist

Telefon Huawei Ascend P7: první specifikace nástupce úspěšného modelu P6

Huawei Ascend P6

Společnost Huawei představila na začátku letošního léta model Ascend P6, ten se stal mezi uživateli velmi oblíbený. Hlavními důvody jsou velice působivý vzhled, kvalitní zpracování a slušná výbava, to vše potom za přijatelnou cenu. Na našem trhu se Ascend P6 prodává od konce srpna, proto se není čemu divit, že už začínají unikat informace o jeho nástupci.

Na internet unikl dokument se specifikacemi zařízení s kódovým označením „Sophia“. Právě toto zařízení by mělo nést název Huawei Ascend P7 a stát se tak nástupcem Ascendu P6. Vylepšení očekávejte ve všech směrech.

Uniklý dokument se specifikacemi Huawei Ascend P7 Uniklý dokument se specifikacemi Huawei Ascend P7

Ascend P7 bude mít 5-palcový Full HD (1 920 x 1 080 pixelů) TFT LCD displej. Pod kapotou bude osazen čipset HiSilicon Balong 910 se čtyřjádrovým procesorem o taktu 1,6 GHz, tomu budou sekundovat 2 GB operační paměti. Interní paměť se oproti modelu Ascend P6 zdvojnásobí na hodnotu 16 GB, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty.

Na zadní straně telefonu potom našel své místo fotoaparát s rozlišením 13 Mpx s autofokusem a přisvětlovací LED diodou, ten samozřejmě natáčí videa ve Full HD. Přední fotoaparát nabídne půdobivé rozlišení 8 Mpx. Kapacita baterie se zastavila na velice příjemné hodnotě 2 460 mAh. Tešit se můžete také na podporu LTE.

Dokument dále zmiňuje použití exkluzivních materiálů, nabízí se tedy myšlenka, že zpracování bude precizní, jako je tomu u modelu Ascend P6. Nepřekvapí operační systémem Android s grafickou nadstavbou EmotionUI 2.0. Podle dokumentu je zahájení prodeje plánováno na duben 2014, za zatím neznámou cenu.

Zaujal vás připravovaný Huawei Ascend P7?

 

Zdroj: GSM Arena

Filip Valtr
O Autorovi - Filip Valtr

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)