Telefon CAT B15Q – tank s Androidem v prvním pohledu

top

Běžné dotykové telefony se díky obrovskému displeji velmi dobře ovládají, navíc díky velké pracovní ploše je na telefonu krásná podívaná. Dotykové telefony ovšem přišly i s jednou zásadní nevýhodou – nejsou příliš odolné proti mechanickému poškození. Stačí menší pád ze špatného úhlu a krycí sklo displeje náraz nevydrží. Pro uživatele, kteří se pohybují v extrémních podmínkách, to pak bývá vážný problém. A řešení? Poohlédnout se po nějakém odolném telefonu – třeba po přístroji CAT B15Q, který vám dnes představíme v prvním pohledu, a těšit se můžete také na plnohodnotnou recenzi.

CAT B15Q – první pohled

CAT B15Q - první pohled

top

Telefon CAT B15Q zaujme především velmi odolnou konstrukcí, která přístroj ochrání před vodou i prachem (certifikace IP67), podle výrobce přežije telefon také pád na tvrdý podklad z výšky 1,8 metru a nebojí se ani extrémních teplot. Výbava je pak spíše průměrná – CAT B15Q nabídne 4jádrový procesor MediaTek MT6582 s frekvencí 1,3 GHz, 1GB RAM paměť, 4GB vnitřní úložiště s Micro SD, 5Mpx fotoaparát, 2000mAh baterii, Dual SIM a Android ve verzi 4.4.2. Méně přívětivá je cena – za odolný telefon CAT B15Q zaplatíte přibližně 9 tisíc korun.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)