TOPlist

Sháníte novou telku? Ty od TCL jsou v pěkné slevě, vybere si každý a dostanete k nim dárek!

TCL slevy
  • Televizory TCL jsou v Česku poměrně populární
  • CZC má několik z nich v povedených slevách
  • K mnohým obdržíte reproduktor zcela zdarma

Plánujete-li letní večery strávit sledování oblíbených filmů či seriálů, anebo se už připravujete na dlouhé zimní noci, kdy je občas vyjít z domu jako za trest, a zrovna pokukujete po nové televizi, máme pro vás skvělý tip. V internetovém obchodě CZC aktuálně pořídíte mnoho modelů od TCL v pěkných slevách.

Kousky od TCL patří mezi nejoblíbenější televizory s Google TV v České republice. Značka naprosto dominovala našemu žebříčku z konce předešlého měsíce. CZC má na televize tohoto čínského výrobce až 15% slevu, a pokud bydlíte v Praze, bude vám nově pořízený člen domácnosti doručen do 24 hodin.

tcl televize

Zapomenout nesmíme ani na fakt, že ke každé z televizí obdržíte dárek v podobě předplatného SledovaniTV na 6 měsíců. K některým modelům vám CZC dokonce nadělí reproduktor.

Ze všech televizorů TCL, které jsou momentálně ve slevě, nejlevněji pořídíte model s označením TCL 43V6B se 43″ (108cm) úhlopříčkou a rozlišením UltraHD. Vychází na 8 917 Kč. Nejvyšší cenovku pak nese TCL 98C955 s 98″ (249cm) úhlopříčkou a totožným rozlišením.

tcl televize 2

Seznam zlevněných televizorů

Jaké jsou vaše nároky na televizi?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)