Skvělý QLED televizor TCL se 144Hz frekvencí a Google TV nyní koupíte za 15 tisíc

tcl televizor sleva
  • TCL 55C735 je kvalitní 4K televizor se 144Hz obnovovací frekvencí 
  • Nechybí systém Google TV a poměrně dobré repráky Onkyo
  • Nyní je v akci za skvělých 14 990 korun

TCL 55C735 je QLED televizor, který nabízí takřka ideální rovnováhu mezi cenou a výkonem. Jeho 144Hz Quantum Dot VA panel s přímým zadním Micro Dimming LED posvícením má na danou cenu nadprůměrnou kvalitu a nyní jej můžete koupit nejlevněji na českém internetu. Sám jsem ji před pár měsíci doporučoval jednomu ze členů rodiny a vždycky mě na návštěvě kvalita obrazu překvapí. Proto ho s klidným srdcem doporučím dál.

Model TCL 55C735 je dále vybaven čtveřicí HDMI vstupů, z nichž dva jsou plné HDMI 2.1 s podporou 4K (při 120 fps), VRR, HFR a ALLM funkcí, takže pokud máte připojenou ne jednu, ale třeba dvě herní konzole nebo počítač, můžete využít vysoké obnovovací frekvence a jemného rozlišení. U PC můžete navíc využít až 144 Hz které jsou doplněny podporou FreeSync Premium. Televizor si samozřejmě rozumí s Dolby Vision, HDR10+, HDR10 a HLG, nechybí ani Dolby Vision IQ.

tcl 55c735

Zvuková část televizoru rozhodně také není špatná. Integrované 40W reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos přináší v rámci možností tenkých placek přijatelnou kvalitu a jsou lepší než velká část konkurence v podobné, ale klidně i o něco vyšší kategorii. Systémem je pak samozřejmě Google TV, jako je tomu i u jiných TCL televizorů, takže můžete počítat s hromadou podporovaných aplikací a Chromecastem.

TCL 55C735 4K UHD TV with Google TV interface – unboxing and installation

TCL 55C735 4K UHD TV with Google TV interface -  unboxing and installation

TCL 55C735 vstupovalo na trh loni v květnu a začínalo na 22 990 korunách. Postupem času cena klesla až někam k 17 tisícům a nyní jej můžete na CZC koupit s kódem 55TCL3000 za 14 990 korun, což z ní dělá jednoznačně jednu z nejlepších voleb své třídy.

Jaký máte názor na televizory od TCL?

Zdroj: CZC

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)