Tapety pro váš Android – inspirace není nikdy dost

tapety sa inspirace

Dalo by se říct, že plocha vašeho telefonu do jisté míry charakterizuje povahu člověka. Ti nepořádní mají plochu plnou aplikací a widgetů, které nepoužívají. Pak jsou tu i ti, kteří si na vzhledu úvodní obrazovky dávají hodně záležet a řeší každý detail. Například neustále vybírají, které zástupce aplikací si nechají na ploše tak, aby vizuálně vypadala plocha co nejlépe i přesto, že budou muset zahodit zástupce, kter používají často. To jsou lidé, kteří také pravidelně střídají pozadí plochy, protože ta, kterou aktuálně mají, je už okoukaná. Sám jsem ten typ člověka a nemám rád, když mi vzhledově překáží ikonky, které se tam vůbec nehodí i přesto, že danou aplikaci používám velmi často. Občas při brouzdání internetem a oblíbenými weby plnými tapet narazím na některé opravdu velmi povedené tapety a proto jsem se rozhodl se s vámi podělit nejen o tapety, ale také o zdroje, ze kterých často čerpám.

Wallbase.cc

Wallbase.cc je můj nejoblíbenější zdroj tapet jak pro mobil, tak pro PC. Neustále se zde objevují nové tapety a rád se inspiruji z kategorie Toplist, kde se nechází aktuálně oblíbené a nejvíce stahované tapety. Wallbase je dostupný jak z prohlížeče, tak i z mobilní aplikace. V obou případech se jedná o velmi povedené prostředí aplikace/stránek, které neruší při výběru tapety.

  wallbasecc

Pokud se na webu zaregistrujete, máte rázem možnost vytvářet si sbírky vašich oblíbených tapet a nebo se přihlásit k odběr oblíbených autorů. Aplikace pro Android bohužel možnost přihlášení zatím nenabízí. Pokud si však zakoupíte verzi PRO, tak se zbavíte otravných reklam.

be141403e3bcaf00d69480f467449e68?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Zedge

Tato služba je mezi námi už hodně dlouho. Přesněji od roku 2003. Mnozí z nás ji znají jistě už hodně dlouho a to především díky velmi rozáhlé nabídce nejen tapet, ale i meolodií a hlavně témat, které byly velmi oblíbené už v době hloupých telefonů. Jistě si mnozí z vás vzpomenou, když si měnili témata na svých Sony Ericssonech.

zedge

Stejně jako Wallbase.cc, i Zedge je dostupná přes prohlížeč, ale také přes Android aplikaci. Kromě široké nabídky různého obsahu má Zedge ještě jeden tahák. Je jím filtrace obsahu na základě vámi zvoleného telefonu. V praxi to vypadá tak, že si na webu vyberete ze seznamu váš telefon (pokud se tam nachází) a web automaticky skryje kategorie, kteér pro vás telefon nejsou dostupné a zároveň vám zobrazí rozlišení tapet vhodné pro váš telefon. Nemusíte tak řešit, jeslti daná tapeta bude dostačovat kvalitou rozlišení pro vaši plochu.

ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones
ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones

Tapety pro váš Android

Abych nechodil jen kolem horké kaše, připravil jsem si pro vás pár mých oblíbených tapet. Za odměnu budu rád, když vy se podělíte s námi o vaše oblíbené tapety, zdroje nebo kolekce, které máte uložené na wallbase.cc. Všechny tapety si můžete stáhnout na odkazu na konci článku.

wallpaper inspirace 05

wallpaper inspirace 01

  pozadí stahujte zde

Podělte se s námi v komentářích o vaše oblíbené stránky s tapetami.

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)