TOPlist

Konec spekulací. Tablet Vivo Pad 3 Pro má brutální procesor a povedený displej, vyjde brzy

tablet Vivo Pad 3 Pro
  • Vivo zanedlouho vydá několik nových zařízení na domácím trhu
  • Velmi ambiciózně se jeví tablet Pad 3 Pro s výkonným čipsetem
  • Má také skvělý displej nebo baterii s poměrně velkou kapacitou

Čínský výrobce Vivo se chystá na grandiózní uvedení produktů, na kterých pracoval v předešlých měsících. Když pomineme řadu neskutečně ambiciózních skládacích telefonů, má v plánu na trh vyslat tablet, který má potenciál stát se jedním z nejlepších svého druhu. Dostane totiž pořádně výkonný procesor, povedený displej i poměrně velkou baterii.

Vivo Pad 3 Pro se spolu s dalšími zařízeními dočká plnohodnotného debutu až 26. března, tedy příští úterý, ale klíčovými vlastnostmi se výrobce pochlubil už nyní (u čínských značek je zcela normální, že se nejdůležitější parametry odhalí klidně i týdny dopředu). Díky tomu víme, že pod kapotou tabletu bude tikat čipset MediaTek Dimensity 9300, jenž pohání nejvýkonnější Android mobil současnosti podle platformy AnTuTu.

Vivo Pad 3 Pro

Dominantou přední strany Padu 3 Pro bude 13palcový panel s vysokým rozlišením 3,1K a krásnou 144Hz obnovovací frekvencí. Vivo také zmiňovalo technologii pro ochranu očí nebo akustický systém složený z osmi reproduktorů, jenž pozvedne celkový audiovizuální zážitek navyšší úroveň. Podle zveřejněných materiálů se dále můžeme těšit na 11 500mAh baterii, ale jakou rychlostí ji půjde dobíjet, zůstalo neprozrazeno (v minulosti se však spekulovalo o 44W, 66W, nebo dokonce 80W výkonu).

O tom, zda bude tablet možné považovat za nejlepší své kategorie, rozhodne až jeho cena, kterou v současné chvíli neznáme a Vivo nám ji pravděpodobně sdělí až příští týden. Aktuálně také není jasné, zda se Pad 3 Pro podívá za hranice domovské Číny.

Vivo Pad 3 Pro

Co požadujete po správném Android tabletu?

Zdroje: Gizmochina, 91mobiles, Fonearena

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)