T1 Tomahawk: Schopnější metr jste neviděli. Patří k němu i aplikace

Reekon T1 Tomahawk metr aplikace

OLED displej, e-ink displej, interní paměť, možnost napojení na mobilní aplikaci, nabíjení přes USB, Bluetooth konektivita, vysílání laserového paprsku… ne, to nejsou parametry žádného telefonu nebo jiného běžného mobilního zařízení. Takové součásti má úžasný metr T1 Tomahawk, který v těchto dnech úspěšně boduje na serveru Kickstarter. Skvělý pomocník pro jakékoli pracanty, kteří potřebují něco změřit a rádi do procesu zapojují moderní technologie, se tam dá pořídit za 199 dolarů, tedy cca 4 400 Kč.

Že je to šílená cena za měřidlo, které v běžné podobě stojí pár korun? Na tomhle zařízení ale není běžného téměř nic, o čemž se můžete přesvědčit například v přiloženém videu. Naše čtenáře bude jistě speciálně zajímat, že k metru T1 Tomahawk existuje také mobilní aplikace, která například eviduje naměřené hodnoty a uchovává přehled potřebných řezů. OLED displej ukazuje aktuální (absolutní či relativní) hodnoty, „papírový“ e-ink zase zobrazuje uložené míry.

T1 Tomahawk Digital Tape Measure Overview – REEKON Tools

T1 Tomahawk Digital Tape Measure Overview - REEKON Tools

Nejlevnější várka se již na Kickstarteru prodala, ale můžete případně sáhnout po té aktuální. V tuto chvíli už je údajně prodaných přes 32 tisíc kusů do 68 zemí.

Jak často berete metr do ruky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)