TOPlist

T-Mobile měl obří výpadek mobilních služeb, zákazníci zuřili

T-Mobile výpadek
  • Služby operátora T-Mobile byly zasaženy výpadkem
  • Problémy hlásili uživatelé z různých koutů Česka
  • Společnost chybu na své straně potvrdila

Aktualizace (13. 4. 2024, 21:00): Mluvčí společnosti T-Mobile v e-mailovém vyjádření pro SvětAndroida uvedla, že všechny problémy už byly vyřešeny. „Můžeme potvrdit, že dnes v podvečerních hodinách došlo k výpadku mobilních služeb. Vše bylo vyřešeno zhruba během hodiny. Detailní příčiny a přesný rozsah nyní analyzujeme. Zákazníkům se za komplikace velice omlouváme,“ prohlásila.

Původní znění článku

Operátor T-Mobile se v Česku momentálně potýká s masivním výpadkem mobilních služeb. Mnozí jeho zákazníci si na sociálních sítích stěžují na problémy s konektivitou, problém uživatelé také nahlásili na portálu Vypadky24. Sama společnost hlášené potíže potvrdila.

Výpadek sítě patrně postihnul jen některé lokality a spotřebitele. Já osobně, nyní píšící z Olomouce, používám SIM kartu od T-Mobile a mám bezproblémový přístup jak k mobilnímu internetu, tak k volání. Jiní spotřebitelé hlásí problémy například pod Xkovým příspěvkem Filipa Horkého – uživatelka platformy vystupující pod jménem @Sokolka_Vendy například uvádí, že jí fungují obě dvě SIMky, zatímco její otec má s tou svou problém.

tmobile vypadek

Zatímco v případě některých zákazníků T-Mobile problémy již odezněly, jiní na komplikace upozorňují doteď. Spotřebitelé jsou rozrušeni zejména ze stylu komunikace společnosti – T-Mobile sice chybu na své straně přiznal, ale pouze formou odpovědi na cizí stížnost. Na sociálních sítích jinak nepublikoval žádné konkrétní vyjádření.

Zaznamenali jste u služeb T-Mobile problém?

Zdroje: X (1, 2), Vypadky24

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)