Sleva až 14 tisíc a data navíc. T-Mobile láká na Vánoce 2021

T-Mobile akce Vánoce 2021

Český operátor T-Mobile zveřejnil akce, které zákazníkům nabídne s ohledem na Vánoce 2021. Některé začínají platit již nyní na začátku listopadu. Zájemci se mohou těšit například na zajímavě dotované telefony Samsung, zvýhodněné balíčky dvou Apple zařízení nebo nově nastavené dobíjení předplacených karet s datovým bonusem. Sváteční ceny se dotknou i televizních tarifů v rámci T-Mobile TV a připojení k internetu.

Produkty z portfolia značky Samsung zákazníci pořídí až o 7 000 Kč levněji, případně mohou využít akci s druhým telefonem za korunu a ušetřit až 14 000 Kč. Dotace se přitom nevztahuje jen na mobilní telefony. K hlasovému tarifu je možné zakoupit také herní konzole už od 999 Kč, notebooky Acer od 3 021 Kč nebo televizory Samsung od 7 721 Kč. Na fanoušky “jablečných” produktů čeká nabídka ve formě iPhone + Apple Watch. Od poloviny listopadu až do Vánoc budou moci získat jedno ze zařízení za 1 Kč a obě tak už od 12 999 Kč.

Kampaň na Vánoce 2021 ovlivní také Twist zákazníky s hlasovým tarifem. Za každé dobití předplacené karty částkou alespoň 250 Kč získají balíček 1 GB dat zdarma a neomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dnů zdarma. Dobít kartu mohou jakkoliv a kdekoliv, odměnu si vyzvednou přímo v aplikaci Můj T-Mobile. Na nové zákazníky T-Mobile TV čeká zvýhodněná cena už od 99 Kč a k tarifu M a vyššímu získají balíček HBO Základ na tři měsíce zdarma. Optický internet a DSL připojení pak pořídí zákazníci v nejvyšší rychlosti za 299 Kč na prvních šest měsíců od zřízení služby.

Která z akcí vás zaujala nejvíc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)