T-Mobile zrychluje optické připojení. Nebude přitom o moc dražší

T-Mobile nové tarify optické připojení

Český T-Mobile spustil novou nabídku optického připojení k internetu. Nová řada tarifů optického připojení Můj optický internet nabídne novým uživatelům mnohonásobně vyšší rychlosti. A to především pro odesílání dat. V případě základního tarifu dochází k pětinásobnému zrychlení pro download a rychlost odsílání dat je teď, díky symetrické rychlosti, až padesátkrát vyšší. Střední tarif nabízí pro stahování a odesílání rychlosti 500 Mb/s a s nejvyšším tarifem zákazníci již stahují data gigabitovou rychlostí, přičemž odesílání se nyní zrychluje pětinásobně oproti původní rychlosti. Nové tarify pro optické připojení od T-Mobile jsou platné od 20. května.

T-Mobile nové tarify optické připojení tabulka

Operátor současně láká, že noví uživatelé optického připojení získají kterýkoliv z optických tarifů na prvních 12 měsíců pouze za 299 Kč. Službu optického internetu lze přitom začlenit pod balíček služeb Magenta 1. Tím se navýší sleva na ostatních službách nebo je možné využít výhod Magenta 1 Business. T-Mobile nenabízí nové tarify pro optické připojení jen domácnostem. Jsou určeny i živnostníkům a podnikatelům pro práci z domova i v provozovnách.

Jak rychlý máte doma internet?

Zdroj: T-Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)