TOPlist

T-Mobile má „chytrý“ kufr. Je v něm i bezdrátová nabíječka

T-Mobile chytrý kufr

Operátor T-Mobile se v poslední době celkem nečekaně rozjel v produkci vlastního hardware. Je to jen pár týdnů, co i na český trh oficiálně vyslal telefon T Phone, a v zahraničí už se mluví o dalším velmi zajímavém produktu. Jde o chytrý cestovní kufr, který pro telekomunikační společnost vyrobila firma Samsara.

Nepředstavujte si hned samostatně myslící kus cestovního vybavení, ale součástí je mimo jiné také powerbanka, Qi bezdrátová nabíječka nebo dedikované místo pro sledovací přívěsek Apple AirTag.

Introducing The Un-carrier On: T-Mobile’s Limited-Edition Smart Suitcase

Introducing The Un-carrier On: T-Mobile's Limited-Edition Smart Suitcase

Sytě magentový hranatý kufr ze skořepiny může při čekáních v letištních halách nebo na nádražích posloužit také jako stolek pro notebook. Má k tomu uzpůsobený tvar horní plochy. Z té vystupuje teleskopické madlo a v jeho útrobách se nachází odnímatelná powerbanka a „kapsa“ s Qi nabíjecí plochou.

Kulatý AirTag má pak své vlastní místo na čele kufru. O zabezpečení se stará kombinovaný zámek, který se dá odemykat klíčem či číselnou kombinací. Kufr jménem Un-carrier On se dá na webu společnosti Samsara objednat za 325 dolarů, což je asi 8 tisíc Kč.

A jak vybavený je váš kufr?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)