Sygic slaví a nabízí navigaci se slevou 50 a 55 %

sygic cover

Jako na zavolanou se Sygic rozhodl zlevnit svou navigaci o 55 %. Kdy jindy než v létě, v době dovolených a cestování všude možně, by si člověk měl pořídit novou navigaci? Vzhledem k tomu, že se aplikace obejde bez připojení k internetu, je ideální na cesty do zahraničí. Mapové podklady jsou z dílny společnosti TomTom. A jaká je nabídka?

Sygic: výběr trasy

Můžete si vybrat ze dvou variant. Větší balíček, Sygic World, nyní stojí 39,99 euro (1100 Kč) oproti běžným 89,99 euro, což dělá slevu 55 %. Druhou možností je zakoupit Sygic Europe za 24,99 euro (686 Kč) místo běžných 49,99 euro. Sleva činí 50 %.

sygic 2

Mapy můžete mít jak v paměti telefonu, tak na SD kartě. Jistě potěší, že případné aktualizace map jsou v ceně, takže do budoucna nebudete muset platit žádné další poplatky. Více podrobností o tomto navigačním softwaru se dočtete v našem seriálu Svět Androida doporučuje. A co vlastně Sygic slaví? Jeho navigační software používá již 55 milionů lidí, což z něj dělá jednoho z největších hráčů na trhu. Pokud chcete akční slevu využít, stáhněte si aplikaci z Google Play (aplikace se těší hodnocení 4,2) a následně zakupte licence v e-shopu. Akce platí do 10.8.

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps
Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (40)