Získejte celoživotní dopravní informace s licencí Sygic Premium + Traffic

Sygic Premium

Komerční článek

Ať už vyrážíte na dovolenou za sluncem, nebo pouze jedete ráno do práce, čas ztracený v dopravní zácpě vám náladu jistě nezlepší. Naštěstí máme řešení pro tento stále se opakující problém. Již nebudete muset plýtvat svým vzácným časem v dopravních zácpách. Spolehněte se na nejvyspělejší navigaci a přestaňte si dělat starosti s dopravní situací. Ať už se jedná o nehodu, nebo stavební práce – jednoduše se vyhnete každému problému na silnici. Jediné, co k tomu potřebujete, je celoživotní licence Sygic Premium + Traffic a připojení k internetu a zbytečná zdržení na cestách se stanou minulostí.

Dopravní informace jsou velmi důležitou součástí navigace, protože umožňují provést korekci vypočtené trasy podle aktuální situace. Sygic nabízí výjimečnou licenci Premium + Traffic pro Evropu nebo celý světa, se kterou získáte přesné dopravní informace TomTom HD Traffic v reálném čase.

Během jízdy je nejlepší trasa do vašeho cíle optimalizována podle dopravních informací v reálném čase, které jsou aktualizovány každé 2 minuty. Pokud dojde k novému zdržení na trase, automaticky obdržíte návrh na rychlejší trasu. Vy jenom potvrdíte novou trasu a přesná hlasová navigace vás dovede do cíle v nejkratší možné době. Pokyny navigace jsou velmi jasné a snadno se dodržují, takže nikdy neminete jedinou odbočku. Sygic Premium traffic

Nyní můžete získat licenci Premium + Traffic s celoživotním přístupem k dopravním informacím za mimořádně výhodnou letní cenu. Vše, co potřebujete pro bezpečnou a rychlou navigaci, v jednom mimořádně výhodném balíčku.

Sygic GPS navigace vám pomůže ušetřit čas a peníze díky upozorněním na rychlostní omezení a radary měřící rychlost. K tomu rovněž dostanete různé užitečné funkce, například Dynamic Lane Assistant, který vás navede do správného pruhu na složitých křižovatkách. Promítání navigačních pokynů na průhledový displej na čelním skle vozidla. Palubní kamera vám umožní pořizovat videozáznamy z cest. Dále pak získáte 3D offline mapy od TomTom, které jsou pravidelně a zdarma aktualizovány, takže budete mít vždy nejnovější mapy.

Zaplaťte pouze jednou a užívejte výhody navždy – žádné další výdaje, žádné roční platby. Využijte nabídku fantastického letního výprodeje s 65% slevou a s cenami, které začínají již na 24,99 EUR.

Odkazy

Sygic Premium aplikace
Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)