Letní nabídka: Sygic GPS Navigace nyní se slevou 70 %

Sygic sleva 70

Komerční článek

Společnost Sygic nyní ve své letní reklamní kampani nabízí mimořádnou 70% slevu. Sygic Evropa a Rusko doživotní GPS navigace je nyní k dispozici za pouhých 19,99 eur (standardní cena je 69,99 eur.) Sygic Svět doživotní GPS navigace také se slevou 70 % je za pouhých 29,99 eur. Nabídku slev si můžete užít již dnes prostřednictvím e-shopu společnosti Sygic. 

Společnost Sygic je světově známá díky své prvotřídní GPS navigaci pro chytré telefony. Jako první navigační aplikace na světě v sobě spojila sílu technologií GPS a Head-Up Display. Head-Up Display (HUD) se často používá v luxusních vozech k promítání pokynů navigace na čelní sklo vozu. Společnost Sygic přišla s řešením HUD pro všechny řidiče. Jedná se o první offline GPS navigační aplikaci, která dosáhla 100 milionů instalací na světě.  Sygic HUD

Díky Sygic GPS Navigation můžete snížit náklady na roaming a využívání dat. Díky mapám a bodům zájmu uloženým v telefonu ve vaší kapse můžete dojet do hotelu, najít si místo k vychutnání dobré večeře nebo si zajít nakupovat a následně si užít nočního života. To vše bez použití internetu. 

Nikdy se neztratíte kvůli zastaralým mapám, protože aplikace nabízí jejich bezplatné aktualizace. Můžete si vybrat z mapových podkladů pro více než 100 zemí a do svého telefonu nebo na kartu SD si uložíte mapy, které budete potřebovat.  

Díky prémiovým funkcím, jako je dynamická navigace v jízdních pruzích nebo zobrazení křižovatek se šipkami v pruzích u složitých křižovatek, bude vaše jízda bezpečná a pohodlná. Budete také varováni, pokud se na cestě přiblížíte k ostré zatáčce nebezpečnou rychlostí, a můžete rovněž využívat upozornění na radary a omezení rychlosti, což vám ušetří peníze za pokuty. Pro jednodušší orientaci poskytuje aplikace 3D mapy. Aplikace Sygic je také prvním navigačním softwarem, který nabízí funkci Dashcam. Ta uživatelům umožňuje natáčet během práce s navigací video se záběrem silnice před sebou. 

Klepnutím sem si můžete aplikaci stáhnout nebo zamířit přímo do e-shopu společnosti Sygic a využít propagační slevu 70 %.

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps
Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)