TOPlist

Prémiová navigace Sygic v obří slevě. Můžete ušetřit i tisíce korun

Sygic Black Friday 2020

Ani populární mapová a navigační aplikace Sygic neodolala a naskočila na vlnu jménem Black Friday 2020. V rámci této slevové akce připravila opravdu zajímavé ceny za doživotní předplatné u všech svých balíčků. Kromě kontinentálních i u toho celosvětového. A to včetně možnost přibrat k balíčku i dopravní informace. Ušetřit se přitom podle společnosti dají stovky i tisíce korun.

Sygic Black Friday 2020 tarify

Upřímně si nejsme moc jistí, zda původní ceny skutečně odpovídají běžné částce za Sygic navigace (mimochodem, už jste viděli náš tip, jak nenaletět na falešné slevy?), ale ty nové jsou hodně lákavé. Za doživotní evropskou navigaci zaplatíte jen 243 korun. Pokud k ní budete chtít i aktuální informace o dopravě, vyjde vás to na 380 Kč. Plný servis, tady celosvětový balíček map i s informacemi o zácpách či objížďkách, vyjde nyní na 485 korun.

doplňkové služby

Aktuální Sygic nabídka v rámci Black Friday 2020 je platná do konce víkendu, tedy 29. listopadu. V akci jsou nejen celé balíčky s hlavní navigací, ale také doplňkové věci jako Real View pohled nebo funkce palubní kamery.

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps

Jakou aplikaci teď používáte pro navigování?

Zdroj: Sygic

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)