Menu

Switchr – elegantní a jednoduché přepínání aplikací

Kvalitních aplikací není nikdy dost. Bohužel v Google Play se dobré „apky“ hledají opravdu jen stěží a to zejména ze začátku, kdy o nich veřejnost příliš neví. Podobnou situací si prochází i autor Mohammad Adib, který je znám především jako XDA vývojář, s aplikací Switchr. Tato aplikace vám umožní snadno a rychle přepínat mezi aplikacemi bez sebemenšího problému.

switchr

Switchr nabídne 3 druhy zobrazování, přičemž si tak můžete vybrat, zda se má aplikace zobrazovat na okraji (půlkruh), ve středu nebo coby tabulková okénka. Switchr ve výchozím nastavení zobrazuje poslední použité aplikace, avšak umožňuje si také vytvořit svůj seznam aplikací a to s limitem šesti pozic.

Switchr navíc dokáže přeměnit vaší navigační lištu (dlouhé podržení tlačítka Domů) v právě takovýto přepínač. Avšak v tomto případě je již nutná placená verze, která stojí bezmála 40 Kč. Za tyto peníze nabízí více možností ve přizpůsobování si aplikace, root funkce a také módu „blacklist“. Aplikace Switchr je kompatibilní se zařízeními od verze Androidu 2.1, což rozhodně potěší majitele starších strojů. Ke stažení je zdarma a po půl hodince používání mohu Switchr jedině doporučit.

Switchr - App Switcher
Switchr - App Switcher
Switchr Pro Key
Switchr Pro Key
Developer: Mohammad Adib
Price: CZK 40.15

Vyzkoušeli jste novou aplikaci Switchr? Jak se vám zamlouvá?

Zdroj: phonearena.

 

Komentáře

Orbit09

z aplikace
11.6.2014 16:10

Tuhle aplikaci jsem vyzkoušel asi před půl rokem a vůbec se mi nelíbila.

uni

uni

11.6.2014 16:50

O ní se psalo už mnohem dříve a přesně jak píše, Orbit09, na nic. Jak tyhle věci nejsou součástí systému, je to polofunkční. Viz. např. stažitelná lišta v Immersive. Dokud to nepřinesl přímo KK, byly ty kopie Applího principu na nic.

Libor Foltýnek

11.6.2014 16:56

“po půl hodince používání mohu Switchr jedině doporučit”
Tak to chce teda odvahu :)

BazZkillah

z aplikace
11.6.2014 18:42

Ano, už se o apce zde psalo. Tenkrát jsem ji používal jen pár dní. Asi před měsícem jsem hledal něco podobného a dal tomu znovu šanci, ale prostě mi nevyhovuje.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

11.6.2014 23:31

Vyzkoušel jsem a také mě nenadchlo, ale myslím, že si své fanoušky najde. Minimálně dle počtu stažení a hodnocení je ta aplikace hojně využívaná.

much

much

12.6.2014 10:13

Vyzkoušel jsem a nepoužitelné. Mnohonásobně rychlejší a spolehlivější je přepínat aplikace speciálně na to vyhrazeným tlačítkem, což na Nexus 4 mám.

RSS (komentáře k článku)