SwiftKey již také dokáže upravit vzhled pomocí vlastní fotografie

vlastní fotografie

SwiftKey Beta před nějakou dobou uvolnila prémiová témata klávesnic pro všechny uživatele. Nyní přichází další novinka v podobě úpravy fotografií s pomocí vlastní fotografie. Lze si tak nastavit vzhled klávesnice přesně tak, jak potřebujete.

Vlastní fotografie jako téma klávesnice

Před nedávnou dobou SwiftKey vydal prémiová témata klávesnic pro všechny uživatele. Zpřístupněno bylo celkem 125 témat. Nyní autoři přicházejí s novou funkcí do betaverze. Lze si upravit klávesnici s pomocí vlastní fotografie.

Nastavení vlastního obrázku do klávesnice probíhá následovně. Otevřete aplikaci SwiftKey Beta a klepnete na tlačítko „Motiv.“ Přejděte na kartu „Vlastní“ a poté zvolte možnost přidat nové téma. Zde je možné nastavit viditelnost symbolů a okrajů kláves. V horní části lze přidat vlastní fotografii. Všechny změny vidíte na zobrazené klávesnici ve spodní části displeje.

V poslední fázi zvolíte jas fotografie. To je vše, co se změny témat týče. SwiftKey Beta s poslední aktualizací přišla ještě s jednou novinkou. Podporován je jazyk Osetština, což ovšem není věc, kterou bychom využili každý den. SwiftKey není první klávesnice, která nabízí změnu vzhledu klávesnice pomocí vlastní fotografie. Například klávesnice Gboard od Googlu ji už má nějakou chvíli.

Microsoft SwiftKey Beta
Microsoft SwiftKey Beta

Používáte téma klávesnice s vlastní fotografií?

Zdroje: androidauthority.com, androidpolice.com

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)