Klávesnice SwiftKey Beta se přesouvá do obchodu Play

SwiftKey Beta nový vzhled pro oslavu Svátku světel

Používáte pro psaní na svém Androidu velmi známou a oblíbenou klávesnici SwiftKey? Rádi si prohlédnete nejnovější funkce různých aplikací pomocí speciálních beta verzí? Pokud ano, tak pro vás máme velmi dobrou zprávu – klávesnice SwiftKey Beta se přesouvá do obchodu Google Play.

SwiftKey Beta dostupnost v obchodu Google Play

V nejnovější verzi aplikace SwiftKey Beta naleznete zcela nových 13 jazyků, mezi které patří:

Hindi, Hinglish, Assamese, Bengali, Gujarati, Kannada, Malayalam, Marathi, Oriya, Punjabi, Tamil, Telugu, Urdu, Nepali, Sinhala

Kromě nových jazyků, které u nás v České republice pravděpodobně nevyužijete, přibyl také nový vzhled. Ten byl uveřejněn pro podporu indického svátku Diwali, jinak také nazývaného Svátek světel. Dále bylo ve SwiftKey Beta změněno chybné využívání SSL při bezpečném připojování k funkcím cloudu.

SwiftKey Beta nový vzhled pro oslavu Svátku světel

Pokud se chcete zapsat do veřejného betatestování, tak navštivte stránky “SwiftKey Beta for Android Testers” a přidejte se ke komunitě. Následně navštivte tento odkaz a přihlaste se do veřejného testu. Nová verze SwiftKey Beta se vám následně zobrazí ke stažení jako aktualizace současné verze aplikace. Vývojáři upozorňují, že se aktualizace může objevit i za více než jednu hodinu.

Používáte klávesnici SwiftKey Beta?

Zdroj: phandroid.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)