SvětAndroida vydává vlastní aplikaci – Android novinky vždy po ruce

FEATURE

Zajímají Vás novinky ze světa Androida a rádi byste je měli přehledně ve svém telefonu? Pokud ano, mám pro Vás dobrou zprávu. Po delší době vývoje Vám s radostí představuji aplikaci “Svět Androida”. Její hlavní účel je přinášet všechny Android novinky a články do pohodlí vašeho telefonu. Stačí jeden klik a už Vám nikdy neunikne žádná novinka, návod, aplikace, hra, recenze, nebo soutěž.

Svet_androida – list1

Co všechno aplikace dovede?

Všechny svoje funkce zabalila do příjemného designu a intuitivního ovládání. Hlavní obrazovka je rozdělena do několika částí, které Vám pomohou rychleji najít hledané informace. Oproti mobilní verzi, nebo RSS čtečce, můžete oblíbené články označit hvězdičkou (uloží se) a jsou pak dostupné i bez internetu. Například při ranní kávě si nestihnete přečíst všechny zajímavosti, stačí je tedy označit jako oblíbené a přečíst si je například při cestě autobusem, nebo vlakem. Pro plné zobrazení oblíbených článků již nepotřebujete připojení k internetu. Čtečka integruje i čtenáři velmi oblíbenou tabulku s detaily recenzované aplikace a přímým odkazem k jejímu stažení do Android Marketu. Takže stačí dva kliky a Vaše aplikace je nainstalovaná v telefonu, žádné složité hledání na Marketu. Stejně tak video obsah si může každý čtenář prohlédnout v pohodlí svého telefonu díky integraci s aplikací Youtube, která je předinstalována v každém Android telefonu. Podrobný popis všech funkcí, kterými aplikace oplývá, najdete v připravované recenzi “Aplikace Svět Androida: Už vám neunikne žádná novinka!”.

dashboard

Proč si aplikaci nainstalovat?

Zde neexistuje jednoznačná odpověď, ale snažili jsme se Vám přinést všechny zprávičky a články, na které jste zvyklí na webu, i do pohodlí vašeho mobilního telefonu. Můžete čít Android novinky z vašeho telefonu, ať jste kdekoli.

 • zajímají Vás novinky o systému Android?
 • chcete být vždy v obraze a mít přehled?
 • máte rádi informace přehledně ve svém telefonu?
 • rádi sledujete YouTube Videa pomocí svého telefonu, nebo tabletu?
 • chcete se o soutěžích dozvědět jako první?

Odpověděli jste alespoň na jednu z těchto otázek kladně? Potom určitě neváhejte a aplikaci vyzkoušejte.

eda30b919f1a5073cc4fe3033a17c531?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Na co se můžete těšit v dalších verzích?

Vydáním aplikace “Svět Androida” její vývoj nekončí, ale naopak začíná. Už v této chvíli, kdy čtete tyto řádky, pilně pracujeme na vylepšeních a novinkách, které vám budeme pravidelně přinášet v dalších verzích aplikace. Budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o své názory a nápady na vylepšení. Svoje náměty nám můžete posílat pomocí tohoto formuláře, nebo rovnou z prostředí aplikace [Menu]-[Feedback].

V dalších verzích se můžete těšit na tato vylepšení.

 • verze určená pro tablety
 • widget na plochu
 • zpřístupnění katalogu zařízení
 • kontrola nových článku na pozadí a upozornění pomocí notifikace
 • nastavení, kde si bude moct uživatel ovlivnit chování aplikace
 • komentáře u článku

Poděkování

Ti z Vás, kteří již nějakou aplikaci vytvořili, vědí, že i za jednoduchou aplikací se skrývá hodně práce a úsilí. Proto bych rád jmenovitě poděkoval lidem, bez kterých by tato aplikace nikdy nevznikla.
Programátor: Michal Mátl
Grafik: Michal Feltl
Knihovny a podpora: Inmite
Ostatní, kteří přiložili ruku k dílu: Petr Mišák, Honza Šesták, Tomáš Očadlý, Roman Nepšinský

Video:

Aplikace SvětAndroida.cz

Aplikace SvětAndroida.cz

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (37)