Fanoušci vozů Subaru mohou vyhlížet bezdrátové Android Auto

Subaru Outback 2023 bezdratove Android Auto

Systém Android je velmi užitečným nástrojem, který pomáhá dělat cestování vozem nejen pohodlnější, ale také o poznání bezpečnější. Připojení mobilního telefonu k palubní obrazovce vozidla je prostě velmi dobrý nápad hned z několika důvodů. Toto připojení přitom není v dnešní době nutné provádět přes kabel, jelikož u některých vozů už funguje Android Auto i bezdrátově. Ke značkám, které se k této pokročilé konektivitě propracovávají, se nyní oficiálně řadí také Subaru.

Android Auto
Android Auto

Jak bezdrátové Android Auto, tak i bezdrátové Apple CarPlay poprvé pod značkou Subaru zavede model Outback 2023. Nová konektivita bude součástí infotainment systému Starlink, který se bude v případě tohoto vozu ovládat přes 11,6″ displej. Přestože nese novinka označení 2023, prodávat by se pravděpodobně měla již letos na podzim. Mezi ostatní automobily Subaru, které doposud podporují standardní kabelové připojení k Android Auto, patří modely Ascent, BRZ, Forester, Impreza, Legacy/Liberty, WRX, XV/Crosstrek a také dosavadní varianty Outback.

Jak máte připojené Android Auto ve vašem voze?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)